RO FINANCIAL, ACCOUNTING & TAX CONSULTING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 19277402, Nr. Reg. Com. J25/633/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. DECEBAL, NR.31, cod poștal 220110. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RO FINANCIAL, ACCOUNTING & TAX CONSULTING SRL
- CUI
- 19277402
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J25/633/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 4 decembrie 2006
- Județ
- Mehedinți
- Sediul social
- JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. DECEBAL, NR.31
- Cod poștal
- 220110
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7022
- Domeniu de activitate
- Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Situații financiare
În 2025, RO FINANCIAL, ACCOUNTING & TAX CONSULTING SRL a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 12.218 lei în scădere față de 2024 | 4.467 lei | 8.239 lei | 488 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în scădere față de 2023 | 12.932 lei | 5.582 lei | 8.953 lei | 1.603 lei | — |
| 2023 | — | 5.852 lei în creștere față de 2022 | 12.932 lei în creștere față de 2022 | 5.582 lei | 8.953 lei | 1.603 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 11.818 lei | 6.032 lei | 1.537 lei | −4.249 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei în scădere față de 2020 | 0 lei în scădere față de 2020 | 11.818 lei în scădere față de 2020 | 6.032 lei | 1.537 lei | −4.249 lei | — |
| 2020 | 6.000 lei | 4.120 lei în creștere față de 2019 | 11.908 lei în scădere față de 2019 | 6.032 lei | 1.627 lei | −4.249 lei | 0 |
| 2019 | 6.000 lei în creștere față de 2018 | 3.598 lei în creștere față de 2018 | 17.863 lei în scădere față de 2018 | 7.732 lei | 1.762 lei | −8.369 lei | — |
| 2018 | 4.500 lei în scădere față de 2017 | 2.143 lei în scădere față de 2017 | 37.863 lei în scădere față de 2017 | 9.954 lei | 15.942 lei | −11.967 lei | — |
| 2017 | 8.500 lei în creștere față de 2016 | 4.703 lei în creștere față de 2016 | 37.896 lei în scădere față de 2016 | 12.176 lei | 11.610 lei | −14.110 lei | 0 |
| 2016 | 6.000 lei | 1.303 lei | 38.163 lei | 15.548 lei | 3.803 lei | −18.812 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
