RO MAPLE TOURS S.R.L.

RO MAPLE TOURS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40774370, Nr. Reg. Com. J08/1083/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7912 - Activitati ale tur-operatorilor. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. NEGOIU, NR.119, cod poștal 505200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RO MAPLE TOURS S.R.L.
CUI
40774370
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1083/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. NEGOIU, NR.119
Cod poștal
505200
Cod CAEN
7912
Domeniu de activitate
Activitati ale tur-operatorilor

Situații financiare

În 2025, RO MAPLE TOURS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 77.120 lei, o pierdere netă de 3.063 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 38.779 lei2020 · Cifra de afaceri: 182.879 lei2021 · Cifra de afaceri: 9.470 lei2022 · Cifra de afaceri: 48.232 lei2023 · Cifra de afaceri: 74.943 lei2024 · Cifra de afaceri: 58.224 lei2025 · Cifra de afaceri: 77.120 lei2019 · Profit net: −23.429 lei2020 · Profit net: 174 lei2021 · Profit net: −42.681 lei2022 · Profit net: 30.484 lei2023 · Profit net: 32.042 lei2024 · Profit net: −5.339 lei2025 · Profit net: −3.063 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 38.779 lei20192020: 182.879 lei183 mii20202021: 9.470 lei20212022: 48.232 lei20222023: 74.943 lei20232024: 58.224 lei20242025: 77.120 lei77 mii2025
Profit net lei
2019: −23.429 lei20192020: 174 lei20202021: −42.681 lei−43 mii20212022: 30.484 lei20222023: 32.042 lei32 mii20232024: −5.339 lei20242025: −3.063 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RO MAPLE TOURS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 77.120 lei în creștere față de 2024 −3.063 lei în creștere față de 2024 47.800 lei în creștere față de 2024 0 lei 60.988 lei 13.188 lei 1
2024 58.224 lei în scădere față de 2023 −5.339 lei în scădere față de 2023 46.071 lei în scădere față de 2023 0 lei 62.322 lei 16.251 lei 1
2023 74.943 lei în creștere față de 2022 32.042 lei în creștere față de 2022 49.010 lei în scădere față de 2022 0 lei 70.600 lei 21.590 lei 1
2022 48.232 lei în creștere față de 2021 30.484 lei în creștere față de 2021 72.561 lei în scădere față de 2021 3.722 lei 58.388 lei −10.451 lei 1
2021 9.470 lei în scădere față de 2020 −42.681 lei în scădere față de 2020 108.719 lei în creștere față de 2020 14.889 lei 52.895 lei −40.935 lei 1
2020 182.879 lei în creștere față de 2019 174 lei în creștere față de 2019 27.816 lei în creștere față de 2019 26.056 lei 3.505 lei 1.745 lei 1
2019 38.779 lei −23.429 lei 13.869 lei 241 lei 140.440 lei 1.571 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare