RO MARCAJE SERV S.R.L.

RO MARCAJE SERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42336295, Nr. Reg. Com. J26/311/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 28 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. PANDURILOR, NR.99, AP.12, cod poștal 540502. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RO MARCAJE SERV S.R.L.
CUI
42336295
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/311/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 februarie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. PANDURILOR, NR.99, AP.12
Cod poștal
540502
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2025, RO MARCAJE SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 304.731 lei, un profit net de 47.212 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 141.219 lei2021 · Cifra de afaceri: 193.329 lei2022 · Cifra de afaceri: 377.438 lei2023 · Cifra de afaceri: 234.032 lei2024 · Cifra de afaceri: 194.321 lei2025 · Cifra de afaceri: 304.731 lei2020 · Profit net: −62.869 lei2021 · Profit net: 65.545 lei2022 · Profit net: 163.873 lei2023 · Profit net: 31.023 lei2024 · Profit net: −82.977 lei2025 · Profit net: 47.212 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 141.219 lei20202021: 193.329 lei20212022: 377.438 lei377 mii20222023: 234.032 lei20232024: 194.321 lei20242025: 304.731 lei305 mii2025
Profit net lei
2020: −62.869 lei20202021: 65.545 lei20212022: 163.873 lei164 mii20222023: 31.023 lei20232024: −82.977 lei−83 mii20242025: 47.212 lei47 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RO MARCAJE SERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 304.731 lei în creștere față de 2024 47.212 lei în creștere față de 2024 67.796 lei în scădere față de 2024 40.949 lei 84.153 lei 57.306 lei 2
2024 194.321 lei în scădere față de 2023 −82.977 lei în scădere față de 2023 109.919 lei în creștere față de 2023 26.135 lei 93.878 lei 10.094 lei 2 în scădere față de 2023
2023 234.032 lei în scădere față de 2022 31.023 lei în scădere față de 2022 102.317 lei în creștere față de 2022 23.842 lei 171.546 lei 93.071 lei 3 în creștere față de 2022
2022 377.438 lei în creștere față de 2021 163.873 lei în creștere față de 2021 59.970 lei în creștere față de 2021 26.730 lei 200.288 lei 167.048 lei 2
2021 193.329 lei în creștere față de 2020 65.545 lei în creștere față de 2020 37.101 lei în scădere față de 2020 13.606 lei 26.671 lei 3.176 lei —
2020 141.219 lei −62.869 lei 80.659 lei 4.998 lei 13.292 lei −62.369 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare