RO-PARTNER CONSTRUCT SRL

RO-PARTNER CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 16686496, Nr. Reg. Com. J2004001902080. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1421 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 18 august 2004. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PICTOR ŞTEFAN LUCHIAN, NR.16, ET.ETAJ, cod poștal 500193. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RO-PARTNER CONSTRUCT SRL
CUI
16686496
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2004001902080
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 august 2004
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PICTOR ŞTEFAN LUCHIAN, NR.16, ET.ETAJ
Cod poștal
500193
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1421
Domeniu de activitate
Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)

Situații financiare

În 2025, RO-PARTNER CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.533.388 lei, un profit net de 91.300 lei și un număr mediu de 45 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 528.520 lei2017 · Cifra de afaceri: 721.685 lei2018 · Cifra de afaceri: 997.205 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.131.485 lei2020 · Cifra de afaceri: 746.755 lei2021 · Cifra de afaceri: 812.661 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.128.370 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.003.466 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.244.718 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.533.388 lei2016 · Profit net: 12.176 lei2017 · Profit net: 770 lei2018 · Profit net: 14.042 lei2019 · Profit net: 3.083 lei2020 · Profit net: −15.329 lei2021 · Profit net: 55.942 lei2022 · Profit net: 2.806 lei2023 · Profit net: 2.749 lei2024 · Profit net: 147.788 lei2025 · Profit net: 91.300 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 528.520 lei'162017: 721.685 lei'172018: 997.205 lei'182019: 1.131.485 lei'192020: 746.755 lei'202021: 812.661 lei'212022: 1.128.370 lei'222023: 2.003.466 lei'232024: 5.244.718 lei'242025: 6.533.388 lei6,5 mil.'25
Profit net lei
2016: 12.176 lei'162017: 770 lei'172018: 14.042 lei'182019: 3.083 lei'192020: −15.329 lei−15 mii'202021: 55.942 lei'212022: 2.806 lei'222023: 2.749 lei'232024: 147.788 lei148 mii'242025: 91.300 lei91 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RO-PARTNER CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.533.388 lei în creștere față de 2024 91.300 lei în scădere față de 2024 1.110.371 lei în creștere față de 2024 229.571 lei 1.078.425 lei 207.567 lei 45 în scădere față de 2024
2024 5.244.718 lei în creștere față de 2023 147.788 lei în creștere față de 2023 994.123 lei în creștere față de 2023 88.790 lei 970.024 lei 116.267 lei 46 în creștere față de 2023
2023 2.003.466 lei în creștere față de 2022 2.749 lei în scădere față de 2022 428.957 lei în creștere față de 2022 91.792 lei 296.170 lei −31.521 lei 34
2022 1.128.370 lei în creștere față de 2021 2.806 lei în scădere față de 2021 131.747 lei în creștere față de 2021 6.400 lei 86.175 lei −34.270 lei —
2021 812.661 lei în creștere față de 2020 55.942 lei în creștere față de 2020 78.413 lei în scădere față de 2020 8.133 lei 33.204 lei −37.076 lei 30 în scădere față de 2020
2020 746.755 lei în scădere față de 2019 −15.329 lei în scădere față de 2019 114.775 lei în creștere față de 2019 9.866 lei 11.891 lei −93.018 lei 40 în creștere față de 2019
2019 1.131.485 lei în creștere față de 2018 3.083 lei în scădere față de 2018 102.103 lei în creștere față de 2018 11.599 lei 12.815 lei −77.689 lei 36 în creștere față de 2018
2018 997.205 lei în creștere față de 2017 14.042 lei în creștere față de 2017 94.592 lei în scădere față de 2017 13.333 lei 487 lei −80.772 lei 35 în creștere față de 2017
2017 721.685 lei în creștere față de 2016 770 lei în scădere față de 2016 127.500 lei în creștere față de 2016 14.976 lei 13.067 lei −94.814 lei 28 în creștere față de 2016
2016 528.520 lei 12.176 lei 106.272 lei 10.532 lei 156 lei −95.584 lei 22

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.