RO-TEAM FIRE PROTECTION S.R.L.

RO-TEAM FIRE PROTECTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 41689418, Nr. Reg. Com. J15/1591/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 26 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BUTIMANU COM. BUTIMANU, NR.230, CAMERA 1, cod poștal 137075. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RO-TEAM FIRE PROTECTION S.R.L.
CUI
41689418
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/1591/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 septembrie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BUTIMANU COM. BUTIMANU, NR.230, CAMERA 1
Cod poștal
137075
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, RO-TEAM FIRE PROTECTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.622.185 lei, un profit net de 664.218 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 358.550 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.921.172 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.592.761 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.268.108 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.358.434 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.447.100 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.622.185 lei2019 · Profit net: 12.623 lei2020 · Profit net: 142.579 lei2021 · Profit net: 292.292 lei2022 · Profit net: 642.148 lei2023 · Profit net: 144.695 lei2024 · Profit net: 574.580 lei2025 · Profit net: 664.218 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 358.550 lei20192020: 2.921.172 lei2,9 mil.20202021: 1.592.761 lei20212022: 2.268.108 lei20222023: 1.358.434 lei20232024: 1.447.100 lei20242025: 1.622.185 lei1,6 mil.2025
Profit net lei
2019: 12.623 lei20192020: 142.579 lei20202021: 292.292 lei20212022: 642.148 lei20222023: 144.695 lei20232024: 574.580 lei20242025: 664.218 lei664 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RO-TEAM FIRE PROTECTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.622.185 lei în creștere față de 2024 664.218 lei în creștere față de 2024 344.687 lei în scădere față de 2024 320.952 lei 676.880 lei 664.458 lei 2
2024 1.447.100 lei în creștere față de 2023 574.580 lei în creștere față de 2023 559.239 lei în scădere față de 2023 572.099 lei 550.240 lei 574.820 lei 2
2023 1.358.434 lei în scădere față de 2022 144.695 lei în scădere față de 2022 870.573 lei în creștere față de 2022 869.927 lei 137.864 lei 144.935 lei 2
2022 2.268.108 lei în creștere față de 2021 642.148 lei în creștere față de 2021 367.156 lei în creștere față de 2021 342.471 lei 658.091 lei 642.388 lei 2
2021 1.592.761 lei în scădere față de 2020 292.292 lei în creștere față de 2020 213.217 lei în scădere față de 2020 290.963 lei 307.887 lei 393.436 lei 2 în scădere față de 2020
2020 2.921.172 lei în creștere față de 2019 142.579 lei în creștere față de 2019 408.492 lei în creștere față de 2019 342.827 lei 204.325 lei 142.819 lei 4 în scădere față de 2019
2019 358.550 lei 12.623 lei 267.280 lei 34.323 lei 245.780 lei 12.823 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare