ROA VISION CARE SRL

Inactivă fiscal din 18 aprilie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ROA VISION CARE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38480160, Nr. Reg. Com. J40/19006/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL CORNELIU COPOSU, NR.1B, ET.P, AP.1. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 18 aprilie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROA VISION CARE SRL
CUI
38480160
Stare
Inactivă fiscal din 18 aprilie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/19006/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL CORNELIU COPOSU, NR.1B, ET.P, AP.1
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2023, ROA VISION CARE SRL a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 61.025 lei2020 · Cifra de afaceri: 40.660 lei2021 · Cifra de afaceri: 33.300 lei2019 · Profit net: 54.611 lei2020 · Profit net: −10.845 lei2021 · Profit net: −22.324 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 61.025 lei61 mii20192020: 40.660 lei20202021: 33.300 lei33 mii2021
Profit net lei
2019: 54.611 lei55 mii20192020: −10.845 lei20202021: −22.324 lei−22 mii20212022: 0 lei20222023: 0 lei02023
Indicatori financiari pe ani pentru ROA VISION CARE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — 0 lei 635 lei în scădere față de 2022 — 12.641 lei 12.006 lei —
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 7.527 lei — 19.533 lei 12.006 lei —
2021 33.300 lei în scădere față de 2020 −22.324 lei în scădere față de 2020 7.527 lei în scădere față de 2020 — 19.533 lei 12.006 lei 1
2020 40.660 lei în scădere față de 2019 −10.845 lei în scădere față de 2019 7.868 lei în scădere față de 2019 — 42.198 lei 34.330 lei —
2019 61.025 lei 54.611 lei 10.213 lei — 113.237 lei 103.024 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare