ROCA MANAGEMENT S.R.L.

ROCA MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39641612, Nr. Reg. Com. J2018010342409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6630 - Activitati de administrare a fondurilor. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GRIGORE ALEXANDRESCU, NR.89-97, CLĂDIREA METROPOLIS CENTER - ALPHA, ET.7, cod poștal 010624. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROCA MANAGEMENT S.R.L.
CUI
39641612
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018010342409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GRIGORE ALEXANDRESCU, NR.89-97, CLĂDIREA METROPOLIS CENTER - ALPHA, ET.7
Cod poștal
010624
Cod CAEN
6630
Domeniu de activitate
Activitati de administrare a fondurilor

Situații financiare

În 2021, ROCA MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.180.060 lei, o pierdere netă de 137.747 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−4,0 mil.−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.2019202020212019 · Cifra de afaceri: 1.491.284 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.643.005 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.180.060 lei2019 · Profit net: −366.523 lei2020 · Profit net: −2.129.176 lei2021 · Profit net: −137.747 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.491.284 lei20192020: 1.643.005 lei20202021: 6.180.060 lei6,2 mil.2021
Profit net lei
2019: −366.523 lei20192020: −2.129.176 lei−2,1 mil.20202021: −137.747 lei−138 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru ROCA MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 6.180.060 lei în creștere față de 2020 −137.747 lei în creștere față de 2020 3.986.367 lei în creștere față de 2020 508.931 lei 798.617 lei −2.590.595 lei 6
2020 1.643.005 lei în creștere față de 2019 −2.129.176 lei în scădere față de 2019 3.027.399 lei în creștere față de 2019 201.111 lei 312.272 lei −2.496.848 lei 6 în creștere față de 2019
2019 1.491.284 lei −366.523 lei 1.520.800 lei 25.619 lei 1.117.609 lei −369.520 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare