ROCKMETAL IMPACT S.R.L.

ROCKMETAL IMPACT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 40714580, Nr. Reg. Com. J33/617/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 28 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, ORŞ. LITENI, STR. GĂINĂRIE, NR.127, cod poștal 727335. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROCKMETAL IMPACT S.R.L.
CUI
40714580
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/617/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 februarie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, ORŞ. LITENI, STR. GĂINĂRIE, NR.127
Cod poștal
727335
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, ROCKMETAL IMPACT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 21.662 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 21.640 lei2020 · Cifra de afaceri: 93.413 lei2021 · Cifra de afaceri: 64.408 lei2022 · Cifra de afaceri: 29.330 lei2023 · Cifra de afaceri: 20.030 lei2019 · Profit net: −14.015 lei2020 · Profit net: 1.050 lei2021 · Profit net: 12.080 lei2022 · Profit net: 17.800 lei2023 · Profit net: 6.742 lei2024 · Profit net: −8.074 lei2025 · Profit net: −21.662 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 21.640 lei20192020: 93.413 lei93 mii20202021: 64.408 lei20212022: 29.330 lei20222023: 20.030 lei20 mii2023
Profit net lei
2019: −14.015 lei20192020: 1.050 lei20202021: 12.080 lei20212022: 17.800 lei18 mii20222023: 6.742 lei20232024: −8.074 lei20242025: −21.662 lei−22 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROCKMETAL IMPACT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −21.662 lei în scădere față de 2024 26.180 lei în scădere față de 2024 2.651 lei 17.651 lei −5.878 lei —
2024 — −8.074 lei în scădere față de 2023 29.699 lei în creștere față de 2023 23.421 lei 22.062 lei 15.784 lei —
2023 20.030 lei în scădere față de 2022 6.742 lei în scădere față de 2022 29.680 lei în scădere față de 2022 52.192 lei 23.024 lei 23.858 lei 1
2022 29.330 lei în scădere față de 2021 17.800 lei în creștere față de 2021 40.231 lei în scădere față de 2021 81.396 lei 28.864 lei 17.115 lei 1
2021 64.408 lei în scădere față de 2020 12.080 lei în creștere față de 2020 41.379 lei în scădere față de 2020 110.167 lei 14.677 lei −685 lei 1 în scădere față de 2020
2020 93.413 lei în creștere față de 2019 1.050 lei în creștere față de 2019 48.963 lei în scădere față de 2019 140.376 lei 11.208 lei −12.765 lei 2
2019 21.640 lei −14.015 lei 50.644 lei 105.445 lei 75.355 lei −13.815 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare