ROM PLUS MANAGEMENT S.R.L.

ROM PLUS MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 41347253, Nr. Reg. Com. J2019000837273. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. MOLDOVEI, NR.28, ET.2, AP.9, cod poștal 611071. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROM PLUS MANAGEMENT S.R.L.
CUI
41347253
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000837273
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2019
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. MOLDOVEI, NR.28, ET.2, AP.9
Cod poștal
611071
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, ROM PLUS MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 202.436 lei, un profit net de 65.737 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 65.938 lei2020 · Cifra de afaceri: 157.337 lei2021 · Cifra de afaceri: 166.560 lei2022 · Cifra de afaceri: 39.205 lei2023 · Cifra de afaceri: 117.437 lei2024 · Cifra de afaceri: 202.104 lei2025 · Cifra de afaceri: 202.436 lei2019 · Profit net: 30.137 lei2020 · Profit net: 81.737 lei2021 · Profit net: 73.819 lei2022 · Profit net: −19.952 lei2023 · Profit net: 30.833 lei2024 · Profit net: 61.477 lei2025 · Profit net: 65.737 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 65.938 lei20192020: 157.337 lei20202021: 166.560 lei20212022: 39.205 lei20222023: 117.437 lei20232024: 202.104 lei20242025: 202.436 lei202 mii2025
Profit net lei
2019: 30.137 lei20192020: 81.737 lei82 mii20202021: 73.819 lei20212022: −19.952 lei−20 mii20222023: 30.833 lei20232024: 61.477 lei20242025: 65.737 lei66 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROM PLUS MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 202.436 lei în creștere față de 2024 65.737 lei în creștere față de 2024 34.257 lei în scădere față de 2024 0 lei 100.309 lei 66.052 lei 1
2024 202.104 lei în creștere față de 2023 61.477 lei în creștere față de 2023 42.842 lei în scădere față de 2023 17.644 lei 85.415 lei 61.717 lei 1
2023 117.437 lei în creștere față de 2022 30.833 lei în creștere față de 2022 60.350 lei în scădere față de 2022 44.155 lei 40.399 lei 24.204 lei 1
2022 39.205 lei în scădere față de 2021 −19.952 lei în scădere față de 2021 77.937 lei în scădere față de 2021 64.043 lei 7.264 lei −6.630 lei 1
2021 166.560 lei în creștere față de 2020 73.819 lei în scădere față de 2020 96.359 lei în creștere față de 2020 90.550 lei 80.237 lei 74.428 lei 1
2020 157.337 lei în creștere față de 2019 81.737 lei în creștere față de 2019 4.982 lei în creștere față de 2019 289 lei 86.670 lei 81.977 lei 1
2019 65.938 lei 30.137 lei 3.872 lei 289 lei 33.920 lei 30.337 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare