ROMAGO RALUCA SOLUTIONS S.R.L.

Inactivă fiscal din 6 martie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ROMAGO RALUCA SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43242148, Nr. Reg. Com. J40/18121/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 26 octombrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BUMBĂCARI, NR.21, cod poștal 032904. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 6 martie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROMAGO RALUCA SOLUTIONS S.R.L.
CUI
43242148
Stare
Inactivă fiscal din 6 martie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/18121/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 octombrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BUMBĂCARI, NR.21
Cod poștal
032904
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2023, ROMAGO RALUCA SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 110.150 lei, un profit net de 54.848 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 194.948 lei2021 · Cifra de afaceri: 219.900 lei2022 · Cifra de afaceri: 260.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 110.150 lei2020 · Profit net: 135.757 lei2021 · Profit net: 164.810 lei2022 · Profit net: 215.052 lei2023 · Profit net: 54.848 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 194.948 lei20202021: 219.900 lei20212022: 260.000 lei260 mii20222023: 110.150 lei110 mii2023
Profit net lei
2020: 135.757 lei20202021: 164.810 lei20212022: 215.052 lei215 mii20222023: 54.848 lei55 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru ROMAGO RALUCA SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 110.150 lei în scădere față de 2022 54.848 lei în scădere față de 2022 41.375 lei în creștere față de 2022 — 613.225 lei 571.850 lei 1
2022 260.000 lei în creștere față de 2021 215.052 lei în creștere față de 2021 17.655 lei în creștere față de 2021 — 534.657 lei 517.002 lei —
2021 219.900 lei în creștere față de 2020 164.810 lei în creștere față de 2020 5.922 lei în creștere față de 2020 — 306.683 lei 300.761 lei —
2020 194.948 lei 135.757 lei 5.814 lei — 141.771 lei 135.957 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare