ROMANIANFASHIONCOUNCIL S.R.L.

ROMANIANFASHIONCOUNCIL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39991545, Nr. Reg. Com. J40/14662/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8552 - invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii). Societatea a fost înființată la data de 11 octombrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ION CÂMPINEANU, NR.31, SC.4, ET.8, AP.118, cod poștal 010035. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROMANIANFASHIONCOUNCIL S.R.L.
CUI
39991545
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/14662/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 octombrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ION CÂMPINEANU, NR.31, SC.4, ET.8, AP.118
Cod poștal
010035
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8552
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii)

Situații financiare

În 2025, ROMANIANFASHIONCOUNCIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 71.177 lei, un profit net de 8.569 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 79.074 lei2020 · Cifra de afaceri: 189.992 lei2021 · Cifra de afaceri: 116.476 lei2022 · Cifra de afaceri: 75.370 lei2023 · Cifra de afaceri: 47.990 lei2024 · Cifra de afaceri: 44.314 lei2025 · Cifra de afaceri: 71.177 lei2019 · Profit net: 33.218 lei2020 · Profit net: 83.410 lei2021 · Profit net: 9.441 lei2022 · Profit net: 19.265 lei2023 · Profit net: −1.863 lei2024 · Profit net: −12.254 lei2025 · Profit net: 8.569 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 79.074 lei20192020: 189.992 lei190 mii20202021: 116.476 lei20212022: 75.370 lei20222023: 47.990 lei20232024: 44.314 lei20242025: 71.177 lei71 mii2025
Profit net lei
2019: 33.218 lei20192020: 83.410 lei83 mii20202021: 9.441 lei20212022: 19.265 lei20222023: −1.863 lei20232024: −12.254 lei−12 mii20242025: 8.569 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROMANIANFASHIONCOUNCIL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 71.177 lei în creștere față de 2024 8.569 lei în creștere față de 2024 6.745 lei în scădere față de 2024 — 2.058 lei −4.687 lei —
2024 44.314 lei în scădere față de 2023 −12.254 lei în scădere față de 2023 16.163 lei în creștere față de 2023 1.411 lei 1.496 lei −13.256 lei —
2023 47.990 lei în scădere față de 2022 −1.863 lei în scădere față de 2022 5.218 lei în scădere față de 2022 3.527 lei 689 lei −1.002 lei —
2022 75.370 lei în scădere față de 2021 19.265 lei în creștere față de 2021 8.299 lei în creștere față de 2021 6.769 lei 21.035 lei 19.505 lei —
2021 116.476 lei în scădere față de 2020 9.441 lei în scădere față de 2020 2.469 lei în scădere față de 2020 2.253 lei 9.897 lei 9.681 lei —
2020 189.992 lei în creștere față de 2019 83.410 lei în creștere față de 2019 3.814 lei în creștere față de 2019 3.379 lei 84.085 lei 83.650 lei —
2019 79.074 lei 33.218 lei 1.956 lei 111 lei 35.176 lei 33.362 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare