ROMAVA PROJECT S.R.L.

ROMAVA PROJECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 44754880, Nr. Reg. Com. J2021002754221. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 18 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT RĂDUCĂNENI COM. RĂDUCĂNENI, , CARTE FUNCIARĂ 60054. NR. CADASTRAL 60054, cod poștal 707400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROMAVA PROJECT S.R.L.
CUI
44754880
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021002754221
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 august 2021
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT RĂDUCĂNENI COM. RĂDUCĂNENI, , CARTE FUNCIARĂ 60054. NR. CADASTRAL 60054
Cod poștal
707400
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, ROMAVA PROJECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 183.439 lei, o pierdere netă de 51.616 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 15.534 lei2022 · Cifra de afaceri: 63.073 lei2023 · Cifra de afaceri: 87.099 lei2024 · Cifra de afaceri: 121.867 lei2025 · Cifra de afaceri: 183.439 lei2021 · Profit net: 11.919 lei2022 · Profit net: −8.664 lei2023 · Profit net: −53.766 lei2024 · Profit net: −57.776 lei2025 · Profit net: −51.616 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 15.534 lei20212022: 63.073 lei20222023: 87.099 lei20232024: 121.867 lei20242025: 183.439 lei183 mii2025
Profit net lei
2021: 11.919 lei12 mii20212022: −8.664 lei20222023: −53.766 lei20232024: −57.776 lei−58 mii20242025: −51.616 lei−52 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROMAVA PROJECT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 183.439 lei în creștere față de 2024 −51.616 lei în creștere față de 2024 213.436 lei în creștere față de 2024 — 41.813 lei −171.623 lei 4
2024 121.867 lei în creștere față de 2023 −57.776 lei în scădere față de 2023 147.456 lei în creștere față de 2023 — 27.449 lei −120.007 lei 4
2023 87.099 lei în creștere față de 2022 −53.766 lei în scădere față de 2022 92.627 lei în creștere față de 2022 — 30.397 lei −62.230 lei 4 în creștere față de 2022
2022 63.073 lei în creștere față de 2021 −8.664 lei în scădere față de 2021 38.903 lei în creștere față de 2021 — 30.439 lei −8.464 lei 3
2021 15.534 lei 11.919 lei 10.947 lei — 22.866 lei 11.919 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare