ROMAXA INVESTMENT S.R.L.

Inactivă fiscal din 13 martie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ROMAXA INVESTMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39557156, Nr. Reg. Com. J40/9300/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 29 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL AEROGĂRII, NR.38A, ET.3, AP.16. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 13 martie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROMAXA INVESTMENT S.R.L.
CUI
39557156
Stare
Inactivă fiscal din 13 martie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/9300/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL AEROGĂRII, NR.38A, ET.3, AP.16
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, ROMAXA INVESTMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.216 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 217.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 363.466 lei2020 · Cifra de afaceri: 293.476 lei2021 · Cifra de afaceri: 13.030 lei2018 · Profit net: 22.821 lei2019 · Profit net: −333.403 lei2020 · Profit net: −68.159 lei2021 · Profit net: −164.500 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: −54.219 lei2024 · Profit net: −16.386 lei2025 · Profit net: −1.216 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 217.000 lei20182019: 363.466 lei363 mii20192020: 293.476 lei20202021: 13.030 lei13 mii2021
Profit net lei
2018: 22.821 lei23 mii'182019: −333.403 lei−333 mii'192020: −68.159 lei'202021: −164.500 lei'212022: 0 lei'222023: −54.219 lei'232024: −16.386 lei'242025: −1.216 lei−1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ROMAXA INVESTMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.216 lei în creștere față de 2024 819.841 lei 6.917 lei 225.822 lei −585.545 lei —
2024 — −16.386 lei în creștere față de 2023 819.841 lei în creștere față de 2023 8.133 lei 225.822 lei −584.329 lei —
2023 — −54.219 lei în scădere față de 2022 818.134 lei în creștere față de 2022 22.812 lei 225.822 lei −567.943 lei 0
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 817.290 lei 49.669 lei 225.822 lei −540.242 lei 0
2021 13.030 lei în scădere față de 2020 −164.500 lei în scădere față de 2020 817.290 lei în scădere față de 2020 49.669 lei 225.822 lei −540.242 lei —
2020 293.476 lei în scădere față de 2019 −68.159 lei în creștere față de 2019 1.023.870 lei în creștere față de 2019 77.033 lei 569.538 lei −375.742 lei 1 în scădere față de 2019
2019 363.466 lei în creștere față de 2018 −333.403 lei în scădere față de 2018 759.572 lei în creștere față de 2018 155.955 lei 294.478 lei −307.582 lei 3 în creștere față de 2018
2018 217.000 lei 22.821 lei 610.910 lei 111.331 lei 520.903 lei 25.821 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare