ROMFIL CONSTRUCŢII S.R.L.

ROMFIL CONSTRUCŢII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40875544, Nr. Reg. Com. J05/1090/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 29 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT PEŞTERE COM. AŞTILEU, PEŞTERE, NR.178, cod poștal 417023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROMFIL CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI
40875544
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/1090/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 martie 2019
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT PEŞTERE COM. AŞTILEU, PEŞTERE, NR.178
Cod poștal
417023
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, ROMFIL CONSTRUCŢII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.111 lei, o pierdere netă de 76.650 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 70.071 lei2021 · Cifra de afaceri: 70.470 lei2022 · Cifra de afaceri: 96.155 lei2023 · Cifra de afaceri: 92.545 lei2024 · Cifra de afaceri: 59.211 lei2025 · Cifra de afaceri: 89.111 lei2019 · Profit net: −9.480 lei2021 · Profit net: 38.986 lei2022 · Profit net: 43.233 lei2023 · Profit net: −16.699 lei2024 · Profit net: −52.910 lei2025 · Profit net: −76.650 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 70.071 lei20192021: 70.470 lei20212022: 96.155 lei96 mii20222023: 92.545 lei20232024: 59.211 lei20242025: 89.111 lei89 mii2025
Profit net lei
2019: −9.480 lei20192021: 38.986 lei20212022: 43.233 lei43 mii20222023: −16.699 lei20232024: −52.910 lei20242025: −76.650 lei−77 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROMFIL CONSTRUCŢII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 89.111 lei în creștere față de 2024 −76.650 lei în scădere față de 2024 140.334 lei în creștere față de 2024 — 54.152 lei −86.182 lei 3 în creștere față de 2024
2024 59.211 lei în scădere față de 2023 −52.910 lei în scădere față de 2023 76.562 lei în creștere față de 2023 2.250 lei 64.780 lei −9.532 lei 2
2023 92.545 lei în scădere față de 2022 −16.699 lei în scădere față de 2022 40.948 lei în creștere față de 2022 4.500 lei 79.826 lei 43.378 lei 2 în creștere față de 2022
2022 96.155 lei în creștere față de 2021 43.233 lei în creștere față de 2021 12.581 lei în creștere față de 2021 6.750 lei 65.909 lei 60.078 lei 1
2021 70.470 lei în creștere față de 2019 38.986 lei în creștere față de 2019 11.241 lei în creștere față de 2019 9.000 lei 19.086 lei 16.845 lei 1 în scădere față de 2019
2019 70.071 lei −9.480 lei 10.154 lei — 874 lei −9.280 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare