ROMNIC INVESTMENTS SRL

Radiată din 27 octombrie 2021. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ROMNIC INVESTMENTS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 18643181, Nr. Reg. Com. J29/1015/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, CAL. BRAŞOVULUI, NR.13, AP.2, cod poștal 106100. Societatea este radiată din data de 27 octombrie 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROMNIC INVESTMENTS SRL
CUI
18643181
Stare
Radiată din 27 octombrie 2021
Nr. Registrul Comerțului
J29/1015/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 mai 2006
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, CAL. BRAŞOVULUI, NR.13, AP.2
Cod poștal
106100
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2020, ROMNIC INVESTMENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 354.772 lei, o pierdere netă de 445.767 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−3,0 mil.−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201620172018201920202016 · Cifra de afaceri: 2.498.947 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.290.590 lei2018 · Cifra de afaceri: 2.472.183 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.061.571 lei2020 · Cifra de afaceri: 354.772 lei2016 · Profit net: −813.822 lei2017 · Profit net: −296.155 lei2018 · Profit net: −2.009.139 lei2019 · Profit net: −524.918 lei2020 · Profit net: −445.767 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 2.498.947 lei2,5 mil.20162017: 1.290.590 lei20172018: 2.472.183 lei20182019: 2.061.571 lei20192020: 354.772 lei355 mii2020
Profit net lei
2016: −813.822 lei20162017: −296.155 lei20172018: −2.009.139 lei−2,0 mil.20182019: −524.918 lei20192020: −445.767 lei−446 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru ROMNIC INVESTMENTS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 354.772 lei în scădere față de 2019 −445.767 lei în creștere față de 2019 2.887.275 lei în scădere față de 2019 5.000 lei 49.156 lei −2.833.119 lei —
2019 2.061.571 lei în scădere față de 2018 −524.918 lei în creștere față de 2018 3.630.716 lei în scădere față de 2018 5.000 lei 1.238.364 lei −2.387.352 lei 0 în scădere față de 2018
2018 2.472.183 lei în creștere față de 2017 −2.009.139 lei în scădere față de 2017 5.531.698 lei în scădere față de 2017 5.000 lei 3.664.264 lei −1.862.434 lei 4 în scădere față de 2017
2017 1.290.590 lei în scădere față de 2016 −296.155 lei în creștere față de 2016 16.726.719 lei în scădere față de 2016 5.000 lei 5.695.916 lei −10.604.566 lei 8 în creștere față de 2016
2016 2.498.947 lei −813.822 lei 17.364.911 lei 5.000 lei 6.630.652 lei −10.308.411 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.