ROMPOLEX SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 17326550, Nr. Reg. Com. J33/360/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4690 - Comert cu ridicata nespecializat. Societatea a fost înființată la data de 8 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, ORŞ. SIRET, STR. DECEBAL, NR.1, cod poștal 725500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ROMPOLEX SRL
- CUI
- 17326550
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/360/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 8 martie 2005
- Județ
- Suceava
- Sediul social
- JUD. SUCEAVA, ORŞ. SIRET, STR. DECEBAL, NR.1
- Cod poștal
- 725500
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4690
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata nespecializat
Situații financiare
În 2025, ROMPOLEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2024 | 73.216 lei | 0 lei | 1.622 lei | −71.594 lei | — |
| 2024 | 0 lei | −22.896 lei în scădere față de 2023 | 73.216 lei | 0 lei | 1.622 lei | −71.594 lei | — |
| 2023 | 0 lei | −4.682 lei în scădere față de 2022 | 73.216 lei în scădere față de 2022 | 0 lei | 24.517 lei | −48.699 lei | — |
| 2022 | 0 lei | −1.275 lei în scădere față de 2021 | 73.573 lei | 0 lei | 28.801 lei | −44.016 lei | — |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 73.573 lei | 1.275 lei | 28.801 lei | −42.741 lei | — |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 73.573 lei | 1.275 lei | 28.801 lei | −42.741 lei | — |
| 2019 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2018 | 73.573 lei | 1.275 lei | 28.801 lei | −42.741 lei | — |
| 2018 | 0 lei | −2.230 lei în creștere față de 2017 | 73.573 lei în creștere față de 2017 | 1.275 lei | 28.801 lei | −42.741 lei | — |
| 2017 | — | −4.272 lei în creștere față de 2016 | 71.396 lei în creștere față de 2016 | 1.275 lei | 28.855 lei | −40.510 lei | — |
| 2016 | 10.142 lei | −7.405 lei | 66.969 lei | 1.275 lei | 28.700 lei | −36.238 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
