ROMWASH CARS SRL

ROMWASH CARS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38187659, Nr. Reg. Com. J26/1672/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PĂCII, NR.68 B, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROMWASH CARS SRL
CUI
38187659
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1672/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PĂCII, NR.68 B, AP.19
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, ROMWASH CARS SRL a raportat o pierdere netă de 85.894 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 10.832 lei2018 · Cifra de afaceri: 332.841 lei2019 · Cifra de afaceri: 245.487 lei2020 · Cifra de afaceri: 321.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 542.056 lei2022 · Cifra de afaceri: −7.741 lei2017 · Profit net: 979 lei2018 · Profit net: 221.225 lei2019 · Profit net: 100.344 lei2020 · Profit net: 74.387 lei2021 · Profit net: 161.766 lei2022 · Profit net: −118.540 lei2023 · Profit net: −42.871 lei2024 · Profit net: −34.195 lei2025 · Profit net: −85.894 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 10.832 lei20172018: 332.841 lei20182019: 245.487 lei20192020: 321.500 lei20202021: 542.056 lei542 mii20212022: −7.741 lei−8 mii2022
Profit net lei
2017: 979 lei'172018: 221.225 lei221 mii'182019: 100.344 lei'192020: 74.387 lei'202021: 161.766 lei'212022: −118.540 lei−119 mii'222023: −42.871 lei'232024: −34.195 lei'242025: −85.894 lei−86 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ROMWASH CARS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −85.894 lei în scădere față de 2024 252.364 lei în creștere față de 2024 — 24.065 lei −228.299 lei —
2024 — −34.195 lei în creștere față de 2023 245.599 lei în creștere față de 2023 63.703 lei 39.491 lei −142.405 lei —
2023 — −42.871 lei în creștere față de 2022 229.417 lei în creștere față de 2022 79.460 lei 41.747 lei −108.210 lei 1
2022 −7.741 lei în scădere față de 2021 −118.540 lei în scădere față de 2021 202.881 lei în scădere față de 2021 98.295 lei 39.247 lei −65.339 lei 1 în scădere față de 2021
2021 542.056 lei în creștere față de 2020 161.766 lei în creștere față de 2020 258.094 lei în creștere față de 2020 126.365 lei 566.630 lei 434.901 lei 5 în creștere față de 2020
2020 321.500 lei în creștere față de 2019 74.387 lei în scădere față de 2019 175.318 lei în creștere față de 2019 112.087 lei 436.366 lei 373.135 lei 3 în creștere față de 2019
2019 245.487 lei în scădere față de 2018 100.344 lei în scădere față de 2018 58.728 lei în creștere față de 2018 5.909 lei 351.567 lei 298.748 lei 1 în scădere față de 2018
2018 332.841 lei în creștere față de 2017 221.225 lei în creștere față de 2017 15.619 lei în creștere față de 2017 7.570 lei 230.453 lei 222.404 lei 4 în creștere față de 2017
2017 10.832 lei 979 lei 3.806 lei — 4.985 lei 1.179 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare