RONDO DANCE S.R.L.

Radiată din 9 octombrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RONDO DANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40447270, Nr. Reg. Com. J26/153/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8552 - invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii). Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ION BUTEANU, NR.20, AP.11, cod poștal 540408. Societatea este radiată din data de 9 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RONDO DANCE S.R.L.
CUI
40447270
Stare
Radiată din 9 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J26/153/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ION BUTEANU, NR.20, AP.11
Cod poștal
540408
Cod CAEN
8552
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii)

Situații financiare

În 2023, RONDO DANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10 lei, o pierdere netă de 80 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 126.330 lei2020 · Cifra de afaceri: 55.551 lei2021 · Cifra de afaceri: 110.552 lei2022 · Cifra de afaceri: 20.430 lei2023 · Cifra de afaceri: 10 lei2019 · Profit net: 525 lei2020 · Profit net: 239 lei2021 · Profit net: 802 lei2022 · Profit net: −3.411 lei2023 · Profit net: −80 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 126.330 lei126 mii20192020: 55.551 lei20202021: 110.552 lei20212022: 20.430 lei20222023: 10 lei102023
Profit net lei
2019: 525 lei20192020: 239 lei20202021: 802 lei80220212022: −3.411 lei−3 mii20222023: −80 lei−802023
Indicatori financiari pe ani pentru RONDO DANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 10 lei în scădere față de 2022 −80 lei în creștere față de 2022 1.675 lei în scădere față de 2022 — −40 lei −1.715 lei —
2022 20.430 lei în scădere față de 2021 −3.411 lei în scădere față de 2021 2.975 lei în scădere față de 2021 — 1.340 lei −1.635 lei 1 în scădere față de 2021
2021 110.552 lei în creștere față de 2020 802 lei în creștere față de 2020 7.753 lei în scădere față de 2020 — 9.529 lei 1.776 lei 2 în creștere față de 2020
2020 55.551 lei în scădere față de 2019 239 lei în scădere față de 2019 16.783 lei în creștere față de 2019 — 6.757 lei 974 lei 1 în scădere față de 2019
2019 126.330 lei 525 lei 10.511 lei — 11.236 lei 725 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare