ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.

Inactivă fiscal din 5 septembrie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41437941, Nr. Reg. Com. J40/9726/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 24 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CALEA 13 SEPTEMBRIE, NR.106, BL.50, ET.3, AP.9, cod poștal 050727. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 5 septembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.
CUI
41437941
Stare
Inactivă fiscal din 5 septembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/9726/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CALEA 13 SEPTEMBRIE, NR.106, BL.50, ET.3, AP.9
Cod poștal
050727
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 678.359 lei, o pierdere netă de 269.685 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 146.536 lei2020 · Cifra de afaceri: 555.517 lei2021 · Cifra de afaceri: 829.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 678.359 lei2019 · Profit net: 118.210 lei2020 · Profit net: 229.764 lei2021 · Profit net: −128.418 lei2022 · Profit net: −269.685 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 146.536 lei20192020: 555.517 lei20202021: 829.000 lei829 mii20212022: 678.359 lei678 mii2022
Profit net lei
2019: 118.210 lei20192020: 229.764 lei230 mii20202021: −128.418 lei20212022: −269.685 lei−270 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru ROOFING MONTAJ ACOPERISURI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 678.359 lei în scădere față de 2021 −269.685 lei în scădere față de 2021 409.246 lei în creștere față de 2021 7.343 lei 181.113 lei −218.007 lei 1
2021 829.000 lei în creștere față de 2020 −128.418 lei în scădere față de 2020 100.477 lei în creștere față de 2020 3.477 lei 316.733 lei 219.755 lei —
2020 555.517 lei în creștere față de 2019 229.764 lei în creștere față de 2019 22.346 lei în creștere față de 2019 2.729 lei 367.791 lei 348.174 lei 1
2019 146.536 lei 118.210 lei 3.280 lei — 116.892 lei 118.410 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare