ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.

ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40725210, Nr. Reg. Com. J08/993/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7410 - Activitati de design specializat. Societatea a fost înființată la data de 4 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. LUNGĂ, NR.236, AP.3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.
CUI
40725210
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/993/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 martie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. LUNGĂ, NR.236, AP.3
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7410
Domeniu de activitate
Activitati de design specializat

Situații financiare

În 2025, ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 198.722 lei, un profit net de 12.040 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 24.745 lei2021 · Cifra de afaceri: 101.014 lei2022 · Cifra de afaceri: 168.644 lei2023 · Cifra de afaceri: 172.568 lei2024 · Cifra de afaceri: 313.734 lei2025 · Cifra de afaceri: 198.722 lei2019 · Profit net: −77.500 lei2020 · Profit net: 6.731 lei2021 · Profit net: 72.930 lei2022 · Profit net: 39.204 lei2023 · Profit net: −74.168 lei2024 · Profit net: 87.521 lei2025 · Profit net: 12.040 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 24.745 lei20202021: 101.014 lei20212022: 168.644 lei20222023: 172.568 lei20232024: 313.734 lei314 mii20242025: 198.722 lei199 mii2025
Profit net lei
2019: −77.500 lei−78 mii20192020: 6.731 lei20202021: 72.930 lei20212022: 39.204 lei20222023: −74.168 lei20232024: 87.521 lei88 mii20242025: 12.040 lei12 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 198.722 lei în scădere față de 2024 12.040 lei în scădere față de 2024 23.891 lei în scădere față de 2024 3.712 lei 87.138 lei 66.959 lei 1
2024 313.734 lei în creștere față de 2023 87.521 lei în creștere față de 2023 36.302 lei în scădere față de 2023 3.712 lei 87.509 lei 54.919 lei 1
2023 172.568 lei în creștere față de 2022 −74.168 lei în scădere față de 2022 48.352 lei în creștere față de 2022 — 15.750 lei −32.602 lei 1
2022 168.644 lei în creștere față de 2021 39.204 lei în scădere față de 2021 1.235 lei în scădere față de 2021 — 42.801 lei 41.566 lei 1
2021 101.014 lei în creștere față de 2020 72.930 lei în creștere față de 2020 4.683 lei în scădere față de 2020 — 7.044 lei 2.361 lei —
2020 24.745 lei 6.731 lei în creștere față de 2019 78.516 lei în scădere față de 2019 — 7.947 lei −70.569 lei —
2019 — −77.500 lei 81.224 lei 355 lei 3.569 lei −77.300 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare