ROPOTAN INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 22396365, Nr. Reg. Com. J40/17042/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 12 septembrie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ALEEA BRAN, NR.4, BL.93, SC.B, ET.1, AP.25, cod poștal 040444. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 24 martie 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ROPOTAN INVEST S.R.L.
- CUI
- 22396365
- Stare
- Inactivă fiscal din 24 martie 2021
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/17042/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 12 septembrie 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ALEEA BRAN, NR.4, BL.93, SC.B, ET.1, AP.25
- Cod poștal
- 040444
- Cod CAEN
- 4520
- Domeniu de activitate
- Intretinerea si repararea autovehiculelor
Situații financiare
În 2025, ROPOTAN INVEST S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 3.074 lei | — | 3.122 lei | 48 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 3.074 lei | — | 3.122 lei | 48 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 3.074 lei | — | 3.122 lei | 48 lei | — |
| 2022 | — | 15.035 lei în scădere față de 2021 | 3.074 lei în scădere față de 2021 | — | 3.122 lei | 48 lei | — |
| 2021 | — | 455.627 lei în creștere față de 2020 | 18.061 lei în scădere față de 2020 | — | 3.074 lei | −14.987 lei | — |
| 2020 | — | −13.923 lei în creștere față de 2019 | 499.555 lei | 8.980 lei | 19.961 lei | −470.614 lei | — |
| 2019 | — | −24.900 lei în creștere față de 2018 | 499.555 lei în scădere față de 2018 | 22.903 lei | 19.961 lei | −456.691 lei | — |
| 2018 | — | −39.850 lei în creștere față de 2017 | 533.633 lei | 47.804 lei | 8.031 lei | −477.798 lei | — |
| 2017 | — | −39.962 lei | 533.633 lei | 87.654 lei | 8.031 lei | −437.948 lei | — |
| 2016 | — | −39.962 lei | 533.633 lei | 127.614 lei | 8.032 lei | −397.987 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
