ROSSEKO & MASSINI S.R.L.

ROSSEKO & MASSINI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 41021116, Nr. Reg. Com. J39/585/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 22 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT GAROAFA COM. GAROAFA, STR. PRINCIPALĂ, NR.54, cod poștal 627140. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROSSEKO & MASSINI S.R.L.
CUI
41021116
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/585/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 aprilie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT GAROAFA COM. GAROAFA, STR. PRINCIPALĂ, NR.54
Cod poștal
627140
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, ROSSEKO & MASSINI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 34.478 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 164.484 lei2020 · Cifra de afaceri: 205.544 lei2021 · Cifra de afaceri: 118.615 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.905 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.521 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 36.435 lei2020 · Profit net: 7.800 lei2021 · Profit net: −72.353 lei2022 · Profit net: −75.858 lei2023 · Profit net: −31.417 lei2024 · Profit net: −34.478 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 164.484 lei20192020: 205.544 lei206 mii20202021: 118.615 lei20212022: 3.905 lei20222023: 2.521 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: 36.435 lei36 mii20192020: 7.800 lei20202021: −72.353 lei20212022: −75.858 lei−76 mii20222023: −31.417 lei20232024: −34.478 lei−34 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ROSSEKO & MASSINI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei în scădere față de 2023 −34.478 lei în scădere față de 2023 169.621 lei în creștere față de 2023 0 lei −50 lei −169.671 lei 0
2023 2.521 lei în scădere față de 2022 −31.417 lei în creștere față de 2022 160.063 lei în scădere față de 2022 21.885 lei 2.986 lei −135.192 lei 0
2022 3.905 lei în scădere față de 2021 −75.858 lei în scădere față de 2021 194.485 lei în creștere față de 2021 83.929 lei 6.780 lei −103.776 lei 0 în scădere față de 2021
2021 118.615 lei în scădere față de 2020 −72.353 lei în scădere față de 2020 177.124 lei în scădere față de 2020 127.480 lei 21.726 lei −27.918 lei 1
2020 205.544 lei în creștere față de 2019 7.800 lei în scădere față de 2019 200.962 lei în scădere față de 2019 169.854 lei 75.543 lei 44.435 lei 1 în scădere față de 2019
2019 164.484 lei 36.435 lei 203.007 lei 209.691 lei 29.951 lei 36.635 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare