ROSTART CONSTRUCT S.R.L.

ROSTART CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 42018852, Nr. Reg. Com. J34/995/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT PURANI COM. VITĂNEŞTI, STR. PRINCIPALA, NR.57, cod poștal 147441. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROSTART CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42018852
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/995/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2019
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT PURANI COM. VITĂNEŞTI, STR. PRINCIPALA, NR.57
Cod poștal
147441
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, ROSTART CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.979 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 727.069 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.273.467 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.814.113 lei2020 · Profit net: 620.646 lei2021 · Profit net: 1.180.894 lei2022 · Profit net: 2.097 lei2023 · Profit net: −238.351 lei2024 · Profit net: −16.066 lei2025 · Profit net: −1.979 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 727.069 lei20202021: 2.273.467 lei20212022: 2.814.113 lei2,8 mil.2022
Profit net lei
2020: 620.646 lei20202021: 1.180.894 lei1,2 mil.20212022: 2.097 lei20222023: −238.351 lei−238 mii20232024: −16.066 lei20242025: −1.979 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROSTART CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.979 lei în creștere față de 2024 517.345 lei în creștere față de 2024 15.856 lei 268.803 lei −232.686 lei —
2024 — −16.066 lei în creștere față de 2023 515.424 lei în creștere față de 2023 15.856 lei 268.861 lei −230.707 lei 0 în scădere față de 2023
2023 — −238.351 lei în scădere față de 2022 509.625 lei în creștere față de 2022 16.397 lei 245.786 lei −214.642 lei 1
2022 2.814.113 lei în creștere față de 2021 2.097 lei în scădere față de 2021 403.001 lei în creștere față de 2021 316.503 lei 1.590.208 lei 1.503.710 lei 1
2021 2.273.467 lei în creștere față de 2020 1.180.894 lei în creștere față de 2020 244.064 lei în creștere față de 2020 434.091 lei 1.611.586 lei 1.801.613 lei 1
2020 727.069 lei 620.646 lei 230.112 lei — 850.831 lei 620.719 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare