ROTAREANU CONSTRUCT S.R.L.

ROTAREANU CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42502894, Nr. Reg. Com. J29/723/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT LIPĂNEŞTI COM. LIPĂNEŞTI, LIPĂNEŞTI, NR.100E, cod poștal 107340. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROTAREANU CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42502894
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/723/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 mai 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT LIPĂNEŞTI COM. LIPĂNEŞTI, LIPĂNEŞTI, NR.100E
Cod poștal
107340
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, ROTAREANU CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 59.915 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 79.300 lei2021 · Cifra de afaceri: 71.640 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.180 lei2023 · Cifra de afaceri: 23.682 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.300 lei2020 · Profit net: 2.316 lei2021 · Profit net: 2.675 lei2022 · Profit net: −16.685 lei2023 · Profit net: −55.772 lei2024 · Profit net: −38.854 lei2025 · Profit net: −59.915 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 79.300 lei79 mii20202021: 71.640 lei20212022: 4.180 lei20222023: 23.682 lei20232024: 4.300 lei4 mii2024
Profit net lei
2020: 2.316 lei20202021: 2.675 lei3 mii20212022: −16.685 lei20222023: −55.772 lei20232024: −38.854 lei20242025: −59.915 lei−60 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROTAREANU CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −59.915 lei în scădere față de 2024 179.796 lei în creștere față de 2024 — 13.761 lei −166.035 lei 1
2024 4.300 lei în scădere față de 2023 −38.854 lei în creștere față de 2023 119.882 lei în creștere față de 2023 — 13.762 lei −106.120 lei 1 în scădere față de 2023
2023 23.682 lei în creștere față de 2022 −55.772 lei în scădere față de 2022 100.500 lei în creștere față de 2022 — 33.234 lei −67.266 lei 2 în creștere față de 2022
2022 4.180 lei în scădere față de 2021 −16.685 lei în scădere față de 2021 25.037 lei în creștere față de 2021 — 13.543 lei −11.494 lei 1 în scădere față de 2021
2021 71.640 lei în scădere față de 2020 2.675 lei în creștere față de 2020 8.521 lei în creștere față de 2020 — 13.712 lei 5.191 lei 2 în scădere față de 2020
2020 79.300 lei 2.316 lei 6.454 lei — 8.970 lei 2.516 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare