ROTHERM INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

ROTHERM INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40521261, Nr. Reg. Com. J2019000486228. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4684 - Lucrari de ipsoserie. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. C. A. ROSETTI, NR.1, TR. II. PARTER. BIROU 3, BL.304, cod poștal 700141. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROTHERM INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40521261
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000486228
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. C. A. ROSETTI, NR.1, TR. II. PARTER. BIROU 3, BL.304
Cod poștal
700141
Cod CAEN
4684
Domeniu de activitate
Lucrari de ipsoserie

Situații financiare

În 2025, ROTHERM INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.517.923 lei, un profit net de 32.761 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.034.614 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.301.187 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.273.415 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.566.558 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.559.542 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.678.430 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.517.923 lei2019 · Profit net: 101.545 lei2020 · Profit net: 136.253 lei2021 · Profit net: 116.308 lei2022 · Profit net: 75.399 lei2023 · Profit net: 72.762 lei2024 · Profit net: 45.124 lei2025 · Profit net: 32.761 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.034.614 lei20192020: 1.301.187 lei20202021: 1.273.415 lei20212022: 1.566.558 lei20222023: 1.559.542 lei20232024: 1.678.430 lei20242025: 2.517.923 lei2,5 mil.2025
Profit net lei
2019: 101.545 lei20192020: 136.253 lei136 mii20202021: 116.308 lei20212022: 75.399 lei20222023: 72.762 lei20232024: 45.124 lei20242025: 32.761 lei33 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROTHERM INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.517.923 lei în creștere față de 2024 32.761 lei în scădere față de 2024 435.072 lei în creștere față de 2024 4.878 lei 700.019 lei 269.825 lei 2
2024 1.678.430 lei în creștere față de 2023 45.124 lei în scădere față de 2023 361.684 lei în creștere față de 2023 16.585 lei 582.163 lei 237.064 lei 2
2023 1.559.542 lei în scădere față de 2022 72.762 lei în scădere față de 2022 285.128 lei în scădere față de 2022 28.292 lei 448.777 lei 191.941 lei 2
2022 1.566.558 lei în creștere față de 2021 75.399 lei în scădere față de 2021 312.748 lei în creștere față de 2021 39.998 lei 391.928 lei 119.178 lei 2
2021 1.273.415 lei în scădere față de 2020 116.308 lei în scădere față de 2020 171.957 lei în creștere față de 2020 51.705 lei 374.558 lei 254.306 lei 2 în creștere față de 2020
2020 1.301.187 lei în creștere față de 2019 136.253 lei în creștere față de 2019 144.910 lei în creștere față de 2019 — 332.908 lei 187.998 lei 1
2019 1.034.614 lei 101.545 lei 108.359 lei — 210.104 lei 101.745 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare