ROUA CLEANING S.R.L.

ROUA CLEANING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40021029, Nr. Reg. Com. J2018002790227. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. HANCIUC, NR.36, DEMISOL, AP.02, cod poștal 700350. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROUA CLEANING S.R.L.
CUI
40021029
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002790227
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. HANCIUC, NR.36, DEMISOL, AP.02
Cod poștal
700350
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, ROUA CLEANING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 763.749 lei, un profit net de 55.692 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 37.980 lei2019 · Cifra de afaceri: 311.600 lei2020 · Cifra de afaceri: 208.093 lei2021 · Cifra de afaceri: 275.073 lei2022 · Cifra de afaceri: 339.097 lei2023 · Cifra de afaceri: 563.523 lei2024 · Cifra de afaceri: 664.971 lei2025 · Cifra de afaceri: 763.749 lei2018 · Profit net: 16.096 lei2019 · Profit net: 121.179 lei2020 · Profit net: 76.858 lei2021 · Profit net: 23.629 lei2022 · Profit net: −12.693 lei2023 · Profit net: 62.215 lei2024 · Profit net: 15.371 lei2025 · Profit net: 55.692 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 37.980 lei'182019: 311.600 lei'192020: 208.093 lei'202021: 275.073 lei'212022: 339.097 lei'222023: 563.523 lei'232024: 664.971 lei'242025: 763.749 lei764 mii'25
Profit net lei
2018: 16.096 lei'182019: 121.179 lei121 mii'192020: 76.858 lei'202021: 23.629 lei'212022: −12.693 lei−13 mii'222023: 62.215 lei'232024: 15.371 lei'242025: 55.692 lei56 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ROUA CLEANING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 763.749 lei în creștere față de 2024 55.692 lei în creștere față de 2024 137.285 lei în scădere față de 2024 117.679 lei 74.889 lei 56.013 lei 9
2024 664.971 lei în creștere față de 2023 15.371 lei în scădere față de 2023 171.673 lei în creștere față de 2023 168.765 lei 48.015 lei 45.292 lei 9 în creștere față de 2023
2023 563.523 lei în creștere față de 2022 62.215 lei în creștere față de 2022 139.490 lei în scădere față de 2022 110.849 lei 98.274 lei 72.314 lei 8 în creștere față de 2022
2022 339.097 lei în creștere față de 2021 −12.693 lei în scădere față de 2021 155.863 lei în creștere față de 2021 146.628 lei 37.153 lei 28.034 lei 6 în creștere față de 2021
2021 275.073 lei în creștere față de 2020 23.629 lei în scădere față de 2020 22.233 lei în creștere față de 2020 2.454 lei 65.744 lei 45.990 lei 5 în creștere față de 2020
2020 208.093 lei în scădere față de 2019 76.858 lei în scădere față de 2019 15.941 lei în creștere față de 2019 3.404 lei 89.635 lei 77.098 lei 4 în scădere față de 2019
2019 311.600 lei în creștere față de 2018 121.179 lei în creștere față de 2018 6.786 lei în creștere față de 2018 0 lei 127.419 lei 120.633 lei 8 în creștere față de 2018
2018 37.980 lei 16.096 lei 3.434 lei 111 lei 19.619 lei 16.296 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare