ROUTIER FEROVIAR S.R.L.

ROUTIER FEROVIAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40567676, Nr. Reg. Com. J2024000125123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4920 - Transporturi de marfa pe calea ferata. Societatea a fost înființată la data de 5 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT LUNA DE SUS COM. FLOREŞTI, LUNA DE SUS, NR.312A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROUTIER FEROVIAR S.R.L.
CUI
40567676
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2024000125123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 februarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT LUNA DE SUS COM. FLOREŞTI, LUNA DE SUS, NR.312A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4920
Domeniu de activitate
Transporturi de marfa pe calea ferata

Situații financiare

În 2025, ROUTIER FEROVIAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.681 lei, o pierdere netă de 17.559 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii20192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 151.905 lei2022 · Cifra de afaceri: 332.345 lei2023 · Cifra de afaceri: 255.663 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.681 lei2019 · Profit net: −6.209 lei2020 · Profit net: −183.934 lei2021 · Profit net: −195.938 lei2022 · Profit net: −313.760 lei2023 · Profit net: 150.524 lei2024 · Profit net: −38.744 lei2025 · Profit net: −17.559 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 151.905 lei20212022: 332.345 lei332 mii20222023: 255.663 lei20232024: 13.500 lei20242025: 6.681 lei7 mii2025
Profit net lei
2019: −6.209 lei20192020: −183.934 lei20202021: −195.938 lei20212022: −313.760 lei−314 mii20222023: 150.524 lei151 mii20232024: −38.744 lei20242025: −17.559 lei−18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROUTIER FEROVIAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.681 lei în scădere față de 2024 −17.559 lei în creștere față de 2024 595.920 lei în creștere față de 2024 29.272 lei 704 lei −605.420 lei 3 în creștere față de 2024
2024 13.500 lei în scădere față de 2023 −38.744 lei în scădere față de 2023 580.635 lei în scădere față de 2023 55.589 lei 2.977 lei −587.861 lei 1
2023 255.663 lei în scădere față de 2022 150.524 lei în creștere față de 2022 636.154 lei în scădere față de 2022 94.869 lei 97.241 lei −549.117 lei 1 în scădere față de 2022
2022 332.345 lei în creștere față de 2021 −313.760 lei în scădere față de 2021 820.913 lei în creștere față de 2021 134.149 lei 131.476 lei −699.641 lei 6
2021 151.905 lei −195.938 lei în scădere față de 2020 402.364 lei în creștere față de 2020 173.429 lei 26.687 lei −385.881 lei 6
2020 — −183.934 lei în scădere față de 2019 193.511 lei în scădere față de 2019 189.796 lei 13.157 lei −189.943 lei 6
2019 — −6.209 lei 242.129 lei 189.796 lei 46.324 lei −6.009 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare