ROVIEL SOLUTIONS S.R.L.

ROVIEL SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39456534, Nr. Reg. Com. J40/8017/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MEXIC, NR.2, CAMERA 1, BL.I3, SC.A, ET.1, AP.5, cod poștal 011756. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROVIEL SOLUTIONS S.R.L.
CUI
39456534
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/8017/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MEXIC, NR.2, CAMERA 1, BL.I3, SC.A, ET.1, AP.5
Cod poștal
011756
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, ROVIEL SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 122.476 lei, o pierdere netă de 83.161 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 12.169 lei2019 · Cifra de afaceri: 271.538 lei2020 · Cifra de afaceri: 349.415 lei2021 · Cifra de afaceri: 465.652 lei2022 · Cifra de afaceri: 446.156 lei2023 · Cifra de afaceri: 147.101 lei2024 · Cifra de afaceri: 135.256 lei2025 · Cifra de afaceri: 122.476 lei2018 · Profit net: −4.465 lei2019 · Profit net: 15.808 lei2020 · Profit net: 36.772 lei2021 · Profit net: 27.034 lei2022 · Profit net: 21.231 lei2023 · Profit net: −6.756 lei2024 · Profit net: −67.176 lei2025 · Profit net: −83.161 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.169 lei'182019: 271.538 lei'192020: 349.415 lei'202021: 465.652 lei466 mii'212022: 446.156 lei'222023: 147.101 lei'232024: 135.256 lei'242025: 122.476 lei122 mii'25
Profit net lei
2018: −4.465 lei'182019: 15.808 lei'192020: 36.772 lei37 mii'202021: 27.034 lei'212022: 21.231 lei'222023: −6.756 lei'232024: −67.176 lei'242025: −83.161 lei−83 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ROVIEL SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 122.476 lei în scădere față de 2024 −83.161 lei în scădere față de 2024 172.451 lei în creștere față de 2024 44.249 lei 29.886 lei −55.856 lei —
2024 135.256 lei în scădere față de 2023 −67.176 lei în scădere față de 2023 151.648 lei în creștere față de 2023 66.899 lei 51.641 lei 27.305 lei —
2023 147.101 lei în scădere față de 2022 −6.756 lei în scădere față de 2022 35.834 lei în creștere față de 2022 2.950 lei 73.479 lei 94.481 lei —
2022 446.156 lei în scădere față de 2021 21.231 lei în scădere față de 2021 32.448 lei în scădere față de 2021 4.489 lei 64.964 lei 100.818 lei —
2021 465.652 lei în creștere față de 2020 27.034 lei în scădere față de 2020 56.318 lei în creștere față de 2020 78 lei 135.815 lei 79.587 lei —
2020 349.415 lei în creștere față de 2019 36.772 lei în creștere față de 2019 35.797 lei în scădere față de 2019 60 lei 88.263 lei 52.526 lei —
2019 271.538 lei în creștere față de 2018 15.808 lei în creștere față de 2018 91.618 lei în creștere față de 2018 60 lei 106.018 lei 15.754 lei —
2018 12.169 lei −4.465 lei 51.980 lei 162 lei 47.553 lei −4.265 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare