ROVIL HIGH CONSTRUCT S.R.L.

ROVIL HIGH CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 42324401, Nr. Reg. Com. J2020000412050. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 26 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. CIHEIULUI, NR.13, BL.PB56, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ROVIL HIGH CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42324401
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000412050
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 februarie 2020
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. CIHEIULUI, NR.13, BL.PB56, AP.19
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, ROVIL HIGH CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.271 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 258.516 lei2021 · Cifra de afaceri: 372.437 lei2022 · Cifra de afaceri: 344.444 lei2023 · Cifra de afaceri: 332.465 lei2024 · Cifra de afaceri: 117.700 lei2020 · Profit net: −4.300 lei2021 · Profit net: −107.939 lei2022 · Profit net: 58.197 lei2023 · Profit net: 44.389 lei2024 · Profit net: 2.549 lei2025 · Profit net: −2.271 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 258.516 lei20202021: 372.437 lei372 mii20212022: 344.444 lei20222023: 332.465 lei20232024: 117.700 lei118 mii2024
Profit net lei
2020: −4.300 lei20202021: −107.939 lei−108 mii20212022: 58.197 lei58 mii20222023: 44.389 lei20232024: 2.549 lei20242025: −2.271 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ROVIL HIGH CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.271 lei în scădere față de 2024 10.115 lei în scădere față de 2024 — 940 lei −9.175 lei —
2024 117.700 lei în scădere față de 2023 2.549 lei în scădere față de 2023 36.382 lei în scădere față de 2023 — 29.478 lei −6.904 lei 1 în scădere față de 2023
2023 332.465 lei în scădere față de 2022 44.389 lei în scădere față de 2022 38.801 lei în scădere față de 2022 — 29.348 lei −9.453 lei 4
2022 344.444 lei în scădere față de 2021 58.197 lei în creștere față de 2021 99.964 lei în scădere față de 2021 — 46.122 lei −53.842 lei 4 în scădere față de 2021
2021 372.437 lei în creștere față de 2020 −107.939 lei în scădere față de 2020 159.159 lei în creștere față de 2020 — 47.120 lei −112.039 lei 10 în scădere față de 2020
2020 258.516 lei −4.300 lei 105.996 lei 20 lei 101.876 lei −4.100 lei 11

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare