RP GROUP LIGHT PRODUCTION S.R.L.

RP GROUP LIGHT PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42209020, Nr. Reg. Com. J24/176/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2740 - Fabricarea de echipamente electrice de iluminat. Societatea a fost înființată la data de 5 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. UNIRII, NR.43Z. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RP GROUP LIGHT PRODUCTION S.R.L.
CUI
42209020
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/176/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 februarie 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. UNIRII, NR.43Z
Cod CAEN
2740
Domeniu de activitate
Fabricarea de echipamente electrice de iluminat

Situații financiare

În 2025, RP GROUP LIGHT PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.814.975 lei, un profit net de 25.265 lei și un număr mediu de 24 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 461.179 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.340.711 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.142.597 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.775.101 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.040.829 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.814.975 lei2020 · Profit net: 25.934 lei2021 · Profit net: 101.082 lei2022 · Profit net: 60.269 lei2023 · Profit net: 104.675 lei2024 · Profit net: 85.536 lei2025 · Profit net: 25.265 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 461.179 lei20202021: 1.340.711 lei20212022: 1.142.597 lei20222023: 1.775.101 lei20232024: 2.040.829 lei20242025: 2.814.975 lei2,8 mil.2025
Profit net lei
2020: 25.934 lei20202021: 101.082 lei20212022: 60.269 lei20222023: 104.675 lei105 mii20232024: 85.536 lei20242025: 25.265 lei25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RP GROUP LIGHT PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.814.975 lei în creștere față de 2024 25.265 lei în scădere față de 2024 925.903 lei în creștere față de 2024 435.296 lei 869.402 lei 378.795 lei 24 în creștere față de 2024
2024 2.040.829 lei în creștere față de 2023 85.536 lei în scădere față de 2023 557.664 lei în scădere față de 2023 38.961 lei 894.233 lei 375.530 lei 21 în creștere față de 2023
2023 1.775.101 lei în creștere față de 2022 104.675 lei în creștere față de 2022 746.974 lei în creștere față de 2022 31.242 lei 1.006.006 lei 290.274 lei 19 în creștere față de 2022
2022 1.142.597 lei în scădere față de 2021 60.269 lei în scădere față de 2021 451.027 lei în creștere față de 2021 31.242 lei 606.821 lei 187.036 lei 17 în scădere față de 2021
2021 1.340.711 lei în creștere față de 2020 101.082 lei în creștere față de 2020 418.198 lei în creștere față de 2020 25.336 lei 520.358 lei 127.496 lei 20 în creștere față de 2020
2020 461.179 lei 25.934 lei 391.947 lei 25.336 lei 392.945 lei 26.334 lei 19

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare