RR SAFE SUPORT S.R.L.

Radiată din 6 martie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RR SAFE SUPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 43124312, Nr. Reg. Com. J22/2324/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe. Societatea a fost înființată la data de 1 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT CHICEREA COM. TOMEŞTI, STR. RELEU, NR.3, cod poștal 707516. Societatea este radiată din data de 6 martie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RR SAFE SUPORT S.R.L.
CUI
43124312
Stare
Radiată din 6 martie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J22/2324/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 octombrie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT CHICEREA COM. TOMEŞTI, STR. RELEU, NR.3
Cod poștal
707516
Cod CAEN
6311
Domeniu de activitate
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe

Situații financiare

În 2022, RR SAFE SUPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 150.145 lei, un profit net de 101.476 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222020 · Cifra de afaceri: 59.282 lei2021 · Cifra de afaceri: 244.837 lei2022 · Cifra de afaceri: 150.145 lei2020 · Profit net: 42.686 lei2021 · Profit net: 179.475 lei2022 · Profit net: 101.476 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 59.282 lei20202021: 244.837 lei245 mii20212022: 150.145 lei150 mii2022
Profit net lei
2020: 42.686 lei20202021: 179.475 lei179 mii20212022: 101.476 lei101 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru RR SAFE SUPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 150.145 lei în scădere față de 2021 101.476 lei în scădere față de 2021 412 lei în scădere față de 2021 0 lei 109.088 lei 108.676 lei 1
2021 244.837 lei în creștere față de 2020 179.475 lei în creștere față de 2020 12.760 lei în creștere față de 2020 0 lei 203.242 lei 185.515 lei 1 în creștere față de 2020
2020 59.282 lei 42.686 lei 4.421 lei 91 lei 47.216 lei 42.886 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare