RS CLOTHES 2017 SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 37696042, Nr. Reg. Com. J2017000558181. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 6 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, ORŞ. BUMBEŞTI-JIU, ALEEA NUFĂRULUI, BL.10, SC.3, ET.1, AP.4, cod poștal 215100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RS CLOTHES 2017 SRL
- CUI
- 37696042
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000558181
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 iunie 2017
- Județ
- Gorj
- Sediul social
- JUD. GORJ, ORŞ. BUMBEŞTI-JIU, ALEEA NUFĂRULUI, BL.10, SC.3, ET.1, AP.4
- Cod poștal
- 215100
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7020
- Domeniu de activitate
- Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Situații financiare
În 2025, RS CLOTHES 2017 SRL a raportat o cifră de afaceri de 90.000 lei, o pierdere netă de 16.859 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90.000 lei în scădere față de 2024 | −16.859 lei în scădere față de 2024 | 67.553 lei în creștere față de 2024 | 70.587 lei | 65.725 lei | 68.759 lei | 1 |
| 2024 | 395.186 lei în scădere față de 2023 | 285.443 lei în scădere față de 2023 | 56.004 lei în creștere față de 2023 | 106.108 lei | 235.557 lei | 285.661 lei | 1 |
| 2023 | 604.478 lei în scădere față de 2022 | 541.827 lei în scădere față de 2022 | 35.425 lei în creștere față de 2022 | 140.443 lei | 468.947 lei | 573.965 lei | 1 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 614.717 lei | 593.010 lei | 23.655 lei în creștere față de 2021 | 97 lei | 616.679 lei | 593.121 lei | 0 |
| 2021 | — | — | 186 lei | 97 lei | 200 lei | 111 lei | 0 |
| 2020 | — | — | 186 lei | 97 lei | 200 lei | 111 lei | 0 |
| 2019 | — | — | 186 lei în scădere față de 2018 | 97 lei | 200 lei | 111 lei | 0 |
| 2018 | — | −24 lei în creștere față de 2017 | 500 lei | 97 lei | 515 lei | 112 lei | 0 |
| 2017 | — | −64 lei | 500 lei | 122 lei | 514 lei | 136 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
