RST CLEANING S.R.L.

RST CLEANING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 39623616, Nr. Reg. Com. J21/375/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, ALEEA STADIONULUI, NR.3, cod poștal 920073. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RST CLEANING S.R.L.
CUI
39623616
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/375/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, ALEEA STADIONULUI, NR.3
Cod poștal
920073
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, RST CLEANING S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.500 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 81.009 lei2024 · Cifra de afaceri: 8.566 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 4.859 lei2020 · Profit net: −6.491 lei2021 · Profit net: −260 lei2022 · Profit net: −2.175 lei2023 · Profit net: −37.850 lei2024 · Profit net: 3.372 lei2025 · Profit net: −1.500 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 81.009 lei81 mii20192024: 8.566 lei9 mii2024
Profit net lei
2018: 0 lei'182019: 4.859 lei5 mii'192020: −6.491 lei'202021: −260 lei'212022: −2.175 lei'222023: −37.850 lei−38 mii'232024: 3.372 lei'242025: −1.500 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RST CLEANING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.500 lei în scădere față de 2024 44.990 lei în creștere față de 2024 — 1.039 lei −43.951 lei —
2024 8.566 lei 3.372 lei în creștere față de 2023 42.690 lei în scădere față de 2023 — 239 lei −42.451 lei —
2023 — −37.850 lei în scădere față de 2022 53.797 lei în creștere față de 2022 — 7.974 lei −45.823 lei 1
2022 — −2.175 lei în scădere față de 2021 18.417 lei în scădere față de 2021 — 10.444 lei −7.973 lei 1
2021 — −260 lei în creștere față de 2020 20.634 lei în scădere față de 2020 — 18.942 lei −1.692 lei —
2020 — −6.491 lei în scădere față de 2019 23.274 lei în creștere față de 2019 — 21.842 lei −1.432 lei 1 în scădere față de 2019
2019 81.009 lei 4.859 lei în creștere față de 2018 21.131 lei în creștere față de 2018 — 26.190 lei 5.059 lei 3
2018 — 0 lei 400 lei 394 lei 206 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare