RUAL FARM SRL

RUAL FARM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17028553, Nr. Reg. Com. J2004020518400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 10 decembrie 2004. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. IOVITA, NR.12, BL.P14, SC.1, ET.3, AP.13, cod poștal 050686. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUAL FARM SRL
CUI
17028553
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2004020518400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 decembrie 2004
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. IOVITA, NR.12, BL.P14, SC.1, ET.3, AP.13
Cod poștal
050686
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RUAL FARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.200.512 lei, un profit net de 89.466 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.713.129 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.189.535 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.136.209 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.702.837 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.532.157 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.201.314 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.320.679 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.145.574 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.156.728 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.200.512 lei2016 · Profit net: 759.284 lei2017 · Profit net: 343.568 lei2018 · Profit net: 530.922 lei2019 · Profit net: 692.765 lei2020 · Profit net: 362.803 lei2021 · Profit net: 315.887 lei2022 · Profit net: 260.426 lei2023 · Profit net: 40.255 lei2024 · Profit net: 98.766 lei2025 · Profit net: 89.466 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.713.129 lei1,7 mil.'162017: 1.189.535 lei'172018: 1.136.209 lei'182019: 1.702.837 lei'192020: 1.532.157 lei'202021: 1.201.314 lei'212022: 1.320.679 lei'222023: 1.145.574 lei'232024: 1.156.728 lei'242025: 1.200.512 lei1,2 mil.'25
Profit net lei
2016: 759.284 lei759 mii'162017: 343.568 lei'172018: 530.922 lei'182019: 692.765 lei'192020: 362.803 lei'202021: 315.887 lei'212022: 260.426 lei'222023: 40.255 lei'232024: 98.766 lei'242025: 89.466 lei89 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RUAL FARM SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.200.512 lei în creștere față de 2024 89.466 lei în scădere față de 2024 1.856.688 lei în creștere față de 2024 1.360.618 lei 511.061 lei 91.866 lei 4
2024 1.156.728 lei în creștere față de 2023 98.766 lei în creștere față de 2023 1.772.201 lei în creștere față de 2023 1.428.386 lei 360.320 lei 101.166 lei 4
2023 1.145.574 lei în scădere față de 2022 40.255 lei în scădere față de 2022 1.496.825 lei în creștere față de 2022 1.440.526 lei 274.719 lei 303.081 lei 4
2022 1.320.679 lei în creștere față de 2021 260.426 lei în scădere față de 2021 1.494.051 lei în creștere față de 2021 1.463.269 lei 243.929 lei 262.826 lei 4 în scădere față de 2021
2021 1.201.314 lei în scădere față de 2020 315.887 lei în scădere față de 2020 1.119.150 lei în creștere față de 2020 1.347.754 lei 252.368 lei 522.605 lei 5 în scădere față de 2020
2020 1.532.157 lei în scădere față de 2019 362.803 lei în scădere față de 2019 1.013.608 lei în scădere față de 2019 1.394.976 lei 189.851 lei 606.718 lei 6 în creștere față de 2019
2019 1.702.837 lei în creștere față de 2018 692.765 lei în creștere față de 2018 1.143.548 lei în creștere față de 2018 1.439.903 lei 513.513 lei 843.915 lei 5
2018 1.136.209 lei în scădere față de 2017 530.922 lei în creștere față de 2017 1.063.322 lei în creștere față de 2017 1.335.965 lei 245.161 lei 551.151 lei 5
2017 1.189.535 lei în scădere față de 2016 343.568 lei în scădere față de 2016 1.024.071 lei în scădere față de 2016 1.156.712 lei 379.250 lei 520.229 lei 5
2016 1.713.129 lei 759.284 lei 1.218.038 lei 1.407.991 lei 778.633 lei 976.660 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.