RUBAND INSTAL CONSTRUCT SRL

RUBAND INSTAL CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 19061947, Nr. Reg. Com. J12/3224/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 2 octombrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TULCEA, NR.23, AP.35, cod poștal 400594. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUBAND INSTAL CONSTRUCT SRL
CUI
19061947
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/3224/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 octombrie 2006
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TULCEA, NR.23, AP.35
Cod poștal
400594
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4334
Domeniu de activitate
Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri

Situații financiare

În 2025, RUBAND INSTAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.202 lei, o pierdere netă de 77.316 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 89.614 lei2017 · Cifra de afaceri: 58.537 lei2018 · Cifra de afaceri: 159.573 lei2019 · Cifra de afaceri: 355.643 lei2020 · Cifra de afaceri: 145.116 lei2021 · Cifra de afaceri: 237.075 lei2022 · Cifra de afaceri: 266.463 lei2023 · Cifra de afaceri: 443.724 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.841 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.202 lei2016 · Profit net: −3.923 lei2017 · Profit net: −25.431 lei2018 · Profit net: 37.230 lei2019 · Profit net: 33.434 lei2020 · Profit net: −63.171 lei2021 · Profit net: −40.664 lei2022 · Profit net: −89.103 lei2023 · Profit net: 24.431 lei2024 · Profit net: −259.147 lei2025 · Profit net: −77.316 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 89.614 lei'162017: 58.537 lei'172018: 159.573 lei'182019: 355.643 lei'192020: 145.116 lei'202021: 237.075 lei'212022: 266.463 lei'222023: 443.724 lei444 mii'232024: 10.841 lei'242025: 4.202 lei4 mii'25
Profit net lei
2016: −3.923 lei'162017: −25.431 lei'172018: 37.230 lei37 mii'182019: 33.434 lei'192020: −63.171 lei'202021: −40.664 lei'212022: −89.103 lei'222023: 24.431 lei'232024: −259.147 lei−259 mii'242025: −77.316 lei−77 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RUBAND INSTAL CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.202 lei în scădere față de 2024 −77.316 lei în creștere față de 2024 512.367 lei în creștere față de 2024 3.268 lei 11.740 lei −497.359 lei 1 în scădere față de 2024
2024 10.841 lei în scădere față de 2023 −259.147 lei în scădere față de 2023 441.549 lei în creștere față de 2023 5.446 lei 16.060 lei −420.043 lei 3 în scădere față de 2023
2023 443.724 lei în creștere față de 2022 24.431 lei în creștere față de 2022 269.190 lei în scădere față de 2022 73.341 lei 34.953 lei −160.896 lei 5
2022 266.463 lei în creștere față de 2021 −89.103 lei în scădere față de 2021 269.897 lei în scădere față de 2021 15.833 lei 68.737 lei −185.327 lei 5 în scădere față de 2021
2021 237.075 lei în creștere față de 2020 −40.664 lei în creștere față de 2020 325.729 lei în creștere față de 2020 — 229.504 lei −96.225 lei 6 în creștere față de 2020
2020 145.116 lei în scădere față de 2019 −63.171 lei în scădere față de 2019 232.172 lei în creștere față de 2019 — 176.611 lei −55.561 lei 5 în scădere față de 2019
2019 355.643 lei în creștere față de 2018 33.434 lei în scădere față de 2018 165.250 lei în creștere față de 2018 — 215.660 lei 50.410 lei 7 în creștere față de 2018
2018 159.573 lei în creștere față de 2017 37.230 lei în creștere față de 2017 74.717 lei în scădere față de 2017 — 91.692 lei 16.975 lei 4 în creștere față de 2017
2017 58.537 lei în scădere față de 2016 −25.431 lei în scădere față de 2016 90.976 lei în creștere față de 2016 — 70.721 lei −20.255 lei 2 în scădere față de 2016
2016 89.614 lei −3.923 lei 79.032 lei — 104.454 lei 25.422 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.