RUCĂ ŞI VICTORIA S.R.L.

Inactivă fiscal din 23 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

RUCĂ ŞI VICTORIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40081365, Nr. Reg. Com. J28/946/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3811 - Colectarea deseurilor nepericuloase. Societatea a fost înființată la data de 31 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. ŢEPEŞ VODĂ, NR.46, BIROUL NR. 1, cod poștal 235200. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 23 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUCĂ ŞI VICTORIA S.R.L.
CUI
40081365
Stare
Inactivă fiscal din 23 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J28/946/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 octombrie 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. ŢEPEŞ VODĂ, NR.46, BIROUL NR. 1
Cod poștal
235200
Cod CAEN
3811
Domeniu de activitate
Colectarea deseurilor nepericuloase

Situații financiare

În 2024, RUCĂ ŞI VICTORIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.226 lei, un profit net de 1.692 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120242019 · Cifra de afaceri: 183.249 lei2020 · Cifra de afaceri: 106.823 lei2021 · Cifra de afaceri: 102.494 lei2024 · Cifra de afaceri: 21.226 lei2019 · Profit net: −5.950 lei2020 · Profit net: −8.596 lei2021 · Profit net: −3.075 lei2024 · Profit net: 1.692 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 183.249 lei183 mii20192020: 106.823 lei20202021: 102.494 lei20212024: 21.226 lei21 mii2024
Profit net lei
2019: −5.950 lei20192020: −8.596 lei−9 mii20202021: −3.075 lei20212024: 1.692 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RUCĂ ŞI VICTORIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 21.226 lei în scădere față de 2021 1.692 lei în creștere față de 2021 789 lei în scădere față de 2021 — 38.281 lei 37.492 lei —
2021 102.494 lei în scădere față de 2020 −3.075 lei în creștere față de 2020 232.596 lei în creștere față de 2020 — 220.367 lei −12.229 lei —
2020 106.823 lei în scădere față de 2019 −8.596 lei în scădere față de 2019 18.143 lei în creștere față de 2019 — 9.547 lei −8.596 lei —
2019 183.249 lei −5.950 lei 15.497 lei — 9.547 lei −5.950 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare