RUFLAXIA MOLDSER S.R.L.

RUFLAXIA MOLDSER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 41379107, Nr. Reg. Com. J17/1340/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4631 - Comert cu ridicata al fructelor si legumelor. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT MATCA COM. MATCA, MATCA, NR.137, cod poștal 807185. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUFLAXIA MOLDSER S.R.L.
CUI
41379107
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/1340/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT MATCA COM. MATCA, MATCA, NR.137
Cod poștal
807185
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4631
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al fructelor si legumelor

Situații financiare

În 2025, RUFLAXIA MOLDSER S.R.L. a raportat o pierdere netă de 58 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 150.447 lei2021 · Cifra de afaceri: 660.514 lei2022 · Cifra de afaceri: 77.637 lei2024 · Cifra de afaceri: 25.498 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 3.601 lei2021 · Profit net: 82.664 lei2022 · Profit net: 16.014 lei2023 · Profit net: −374 lei2024 · Profit net: 21.113 lei2025 · Profit net: −58 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 150.447 lei20202021: 660.514 lei661 mii20212022: 77.637 lei20222024: 25.498 lei25 mii2024
Profit net lei
2019: 0 lei20192020: 3.601 lei20202021: 82.664 lei83 mii20212022: 16.014 lei20222023: −374 lei−37420232024: 21.113 lei20242025: −58 lei−582025
Indicatori financiari pe ani pentru RUFLAXIA MOLDSER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −58 lei în scădere față de 2024 5.268 lei — 128.344 lei 123.076 lei —
2024 25.498 lei 21.113 lei în creștere față de 2023 5.268 lei în creștere față de 2023 — 128.402 lei 123.134 lei —
2023 — −374 lei în scădere față de 2022 5.024 lei — 107.045 lei 102.021 lei —
2022 77.637 lei în scădere față de 2021 16.014 lei în scădere față de 2021 5.024 lei în scădere față de 2021 — 107.419 lei 102.395 lei —
2021 660.514 lei în creștere față de 2020 82.664 lei în creștere față de 2020 104.118 lei în creștere față de 2020 — 190.499 lei 86.381 lei —
2020 150.447 lei 3.601 lei în creștere față de 2019 86.987 lei în creștere față de 2019 — 90.788 lei 3.801 lei —
2019 — 0 lei 0 lei — — 0 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare