RUJA CONSTRUCT S.R.L.

RUJA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 40615994, Nr. Reg. Com. J01/481/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 11 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. MARCUS AURELIUS, NR.8, cod poștal 510137. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUJA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40615994
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J01/481/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 februarie 2019
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. MARCUS AURELIUS, NR.8
Cod poștal
510137
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, RUJA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 252.189 lei, o pierdere netă de 111.784 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 105.247 lei2020 · Cifra de afaceri: 292.373 lei2021 · Cifra de afaceri: 246.733 lei2022 · Cifra de afaceri: 295.958 lei2023 · Cifra de afaceri: 146.445 lei2024 · Cifra de afaceri: 81.400 lei2025 · Cifra de afaceri: 252.189 lei2019 · Profit net: 9.768 lei2020 · Profit net: 65.277 lei2021 · Profit net: 2.381 lei2022 · Profit net: 67.895 lei2023 · Profit net: 3.975 lei2024 · Profit net: 8.475 lei2025 · Profit net: −111.784 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 105.247 lei20192020: 292.373 lei20202021: 246.733 lei20212022: 295.958 lei296 mii20222023: 146.445 lei20232024: 81.400 lei20242025: 252.189 lei252 mii2025
Profit net lei
2019: 9.768 lei20192020: 65.277 lei20202021: 2.381 lei20212022: 67.895 lei68 mii20222023: 3.975 lei20232024: 8.475 lei20242025: −111.784 lei−112 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RUJA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 252.189 lei în creștere față de 2024 −111.784 lei în scădere față de 2024 117.804 lei în creștere față de 2024 0 lei 123.141 lei 5.337 lei 5 în creștere față de 2024
2024 81.400 lei în scădere față de 2023 8.475 lei în creștere față de 2023 36.259 lei în creștere față de 2023 0 lei 153.380 lei 117.121 lei 3 în scădere față de 2023
2023 146.445 lei în scădere față de 2022 3.975 lei în scădere față de 2022 33.673 lei în creștere față de 2022 0 lei 142.319 lei 108.646 lei 6 în creștere față de 2022
2022 295.958 lei în creștere față de 2021 67.895 lei în creștere față de 2021 18.935 lei în scădere față de 2021 1.627 lei 133.190 lei 104.671 lei 4
2021 246.733 lei în scădere față de 2020 2.381 lei în scădere față de 2020 90.448 lei în scădere față de 2020 14.760 lei 153.314 lei 77.626 lei 4
2020 292.373 lei în creștere față de 2019 65.277 lei în creștere față de 2019 216.743 lei în creștere față de 2019 77.515 lei 214.473 lei 75.245 lei 4 în creștere față de 2019
2019 105.247 lei 9.768 lei 34.083 lei — 44.051 lei 9.968 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare