RUJA INVEST S.R.L.

RUJA INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41202937, Nr. Reg. Com. J32/1202/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, SAT GURA RÂULUI COM. GURA RÂULUI, STR. PRINCIPALĂ, NR.764, cod poștal 557095. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUJA INVEST S.R.L.
CUI
41202937
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/1202/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, SAT GURA RÂULUI COM. GURA RÂULUI, STR. PRINCIPALĂ, NR.764
Cod poștal
557095
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, RUJA INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.602 lei, o pierdere netă de 80.755 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 74.309 lei2020 · Cifra de afaceri: 165.414 lei2021 · Cifra de afaceri: 278.991 lei2022 · Cifra de afaceri: 400.302 lei2023 · Cifra de afaceri: 718.159 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.602 lei2019 · Profit net: −46.796 lei2020 · Profit net: −48.832 lei2021 · Profit net: 28.956 lei2022 · Profit net: −16.296 lei2023 · Profit net: 61.435 lei2024 · Profit net: −80.755 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 74.309 lei20192020: 165.414 lei20202021: 278.991 lei20212022: 400.302 lei20222023: 718.159 lei718 mii20232024: 2.602 lei3 mii2024
Profit net lei
2019: −46.796 lei20192020: −48.832 lei20202021: 28.956 lei20212022: −16.296 lei20222023: 61.435 lei61 mii20232024: −80.755 lei−81 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RUJA INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 2.602 lei în scădere față de 2023 −80.755 lei în scădere față de 2023 143.188 lei în scădere față de 2023 — 33.765 lei −109.423 lei 1 în scădere față de 2023
2023 718.159 lei în creștere față de 2022 61.435 lei în creștere față de 2022 148.592 lei în scădere față de 2022 388 lei 113.687 lei −28.668 lei 4 în creștere față de 2022
2022 400.302 lei în creștere față de 2021 −16.296 lei în scădere față de 2021 181.833 lei în creștere față de 2021 2.519 lei 95.308 lei −83.590 lei 2 în scădere față de 2021
2021 278.991 lei în creștere față de 2020 28.956 lei în creștere față de 2020 115.809 lei în scădere față de 2020 3.748 lei 44.156 lei −67.294 lei 3
2020 165.414 lei în creștere față de 2019 −48.832 lei în scădere față de 2019 125.526 lei în creștere față de 2019 4.718 lei 24.513 lei −95.428 lei 3 în creștere față de 2019
2019 74.309 lei −46.796 lei 56.550 lei 931 lei 8.636 lei −46.596 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare