RUMI LUX CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 19241239, Nr. Reg. Com. J39/881/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 28 noiembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT BALTA RAŢEI COM. VÂNĂTORI,, cod poștal 627396. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RUMI LUX CONSTRUCT SRL
- CUI
- 19241239
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J39/881/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 28 noiembrie 2006
- Județ
- Vrancea
- Sediul social
- JUD. VRANCEA, SAT BALTA RAŢEI COM. VÂNĂTORI,
- Cod poștal
- 627396
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4120
- Domeniu de activitate
- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Situații financiare
În 2024, RUMI LUX CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 31.500 lei, un profit net de 23.681 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31.500 lei în scădere față de 2023 | 23.681 lei în scădere față de 2023 | 100.469 lei în creștere față de 2023 | 3.929 lei | 78.514 lei | −18.026 lei | — |
| 2023 | 311.297 lei | 46.331 lei în creștere față de 2022 | 55.050 lei în scădere față de 2022 | 5.315 lei | 8.028 lei | −41.707 lei | 6 |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 89.044 lei | — | 1.006 lei | −88.038 lei | — |
| 2021 | — | −111 lei în scădere față de 2019 | 89.044 lei în scădere față de 2019 | — | 1.006 lei | −88.038 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 112.251 lei în creștere față de 2018 | — | 24.324 lei | −87.927 lei | — |
| 2018 | 15.374 lei | −4.614 lei în scădere față de 2017 | 112.168 lei în creștere față de 2017 | — | 24.240 lei | −87.928 lei | 1 |
| 2017 | — | 0 lei | 86.659 lei | — | 3.345 lei | −83.314 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 86.659 lei | — | 3.345 lei | −83.314 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
