RUMISOL ENERGY RESOURCE S.R.L.

RUMISOL ENERGY RESOURCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40865672, Nr. Reg. Com. J29/1384/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ROMANĂ, NR.88, CLĂDIREA C1, DEMISOL, ÎNCĂPEREA NR.1, cod poștal 100154. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUMISOL ENERGY RESOURCE S.R.L.
CUI
40865672
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1384/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 martie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ROMANĂ, NR.88, CLĂDIREA C1, DEMISOL, ÎNCĂPEREA NR.1
Cod poștal
100154
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RUMISOL ENERGY RESOURCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.081.876 lei, o pierdere netă de 68.395 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 455.092 lei2020 · Cifra de afaceri: 146.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 55.658 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.621.262 lei2023 · Cifra de afaceri: 731.230 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.928.273 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.081.876 lei2019 · Profit net: 382.055 lei2020 · Profit net: 34.690 lei2021 · Profit net: −50.934 lei2022 · Profit net: 1.002.968 lei2023 · Profit net: 386.098 lei2024 · Profit net: 371.245 lei2025 · Profit net: −68.395 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 455.092 lei20192020: 146.900 lei20202021: 55.658 lei20212022: 9.621.262 lei9,6 mil.20222023: 731.230 lei20232024: 7.928.273 lei20242025: 1.081.876 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2019: 382.055 lei20192020: 34.690 lei20202021: −50.934 lei20212022: 1.002.968 lei1,0 mil.20222023: 386.098 lei20232024: 371.245 lei20242025: −68.395 lei−68 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RUMISOL ENERGY RESOURCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.081.876 lei în scădere față de 2024 −68.395 lei în scădere față de 2024 601.895 lei în creștere față de 2024 431.402 lei 683.341 lei 514.743 lei 9 în scădere față de 2024
2024 7.928.273 lei în creștere față de 2023 371.245 lei în scădere față de 2023 326.341 lei în creștere față de 2023 201.666 lei 706.892 lei 583.138 lei 13 în creștere față de 2023
2023 731.230 lei în scădere față de 2022 386.098 lei în scădere față de 2022 314.336 lei în scădere față de 2022 344.164 lei 727.979 lei 759.077 lei 0 în scădere față de 2022
2022 9.621.262 lei în creștere față de 2021 1.002.968 lei în creștere față de 2021 513.942 lei în creștere față de 2021 470.850 lei 1.166.071 lei 1.122.979 lei 71
2021 55.658 lei în scădere față de 2020 −50.934 lei în scădere față de 2020 147.059 lei în scădere față de 2020 174.736 lei 92.334 lei 120.011 lei —
2020 146.900 lei în scădere față de 2019 34.690 lei în scădere față de 2019 163.428 lei în scădere față de 2019 236.647 lei 96.821 lei 170.945 lei 0
2019 455.092 lei 382.055 lei 234.068 lei 298.056 lei 317.784 lei 382.255 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare