RUN FASTER SPORTS S.R.L.

Radiată din 3 octombrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RUN FASTER SPORTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40995842, Nr. Reg. Com. J40/5294/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 17 aprilie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. FILDEŞULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6, cod poștal 031652. Societatea este radiată din data de 3 octombrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUN FASTER SPORTS S.R.L.
CUI
40995842
Stare
Radiată din 3 octombrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/5294/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 aprilie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. FILDEŞULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6
Cod poștal
031652
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2022, RUN FASTER SPORTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 108.303 lei, o pierdere netă de 55.837 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 48.145 lei2021 · Cifra de afaceri: 78.473 lei2022 · Cifra de afaceri: 108.303 lei2019 · Profit net: −30.237 lei2020 · Profit net: −21.814 lei2021 · Profit net: −84.970 lei2022 · Profit net: −55.837 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 48.145 lei20192021: 78.473 lei20212022: 108.303 lei108 mii2022
Profit net lei
2019: −30.237 lei20192020: −21.814 lei20202021: −84.970 lei−85 mii20212022: −55.837 lei−56 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru RUN FASTER SPORTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 108.303 lei în creștere față de 2021 −55.837 lei în creștere față de 2021 219.680 lei în creștere față de 2021 — 27.021 lei −192.659 lei 2 în creștere față de 2021
2021 78.473 lei −84.970 lei în scădere față de 2020 167.213 lei în creștere față de 2020 — 30.392 lei −136.821 lei 1
2020 — −21.814 lei în creștere față de 2019 72.335 lei în creștere față de 2019 — 20.484 lei −51.851 lei 1
2019 48.145 lei −30.237 lei 50.363 lei — 20.326 lei −30.037 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare