RUTA GRUA S.R.L.

RUTA GRUA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40138216, Nr. Reg. Com. J20/1490/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5221 - Activitati de servicii anexe pentru transporturi terestre. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT BĂLATA COM. ŞOIMUŞ, BĂLATA, NR.108, cod poștal 337451. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUTA GRUA S.R.L.
CUI
40138216
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/1490/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT BĂLATA COM. ŞOIMUŞ, BĂLATA, NR.108
Cod poștal
337451
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5221
Domeniu de activitate
Activitati de servicii anexe pentru transporturi terestre

Situații financiare

În 2025, RUTA GRUA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 127.803 lei, o pierdere netă de 7.928 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 6.313 lei2019 · Cifra de afaceri: 178.702 lei2020 · Cifra de afaceri: 279.886 lei2021 · Cifra de afaceri: 289.665 lei2022 · Cifra de afaceri: 278.544 lei2023 · Cifra de afaceri: 188.534 lei2024 · Cifra de afaceri: 179.686 lei2025 · Cifra de afaceri: 127.803 lei2018 · Profit net: −2.281 lei2019 · Profit net: 63.542 lei2020 · Profit net: 153.661 lei2021 · Profit net: 72.634 lei2022 · Profit net: 114.947 lei2023 · Profit net: 83.927 lei2024 · Profit net: 39.777 lei2025 · Profit net: −7.928 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 6.313 lei'182019: 178.702 lei'192020: 279.886 lei'202021: 289.665 lei290 mii'212022: 278.544 lei'222023: 188.534 lei'232024: 179.686 lei'242025: 127.803 lei128 mii'25
Profit net lei
2018: −2.281 lei'182019: 63.542 lei'192020: 153.661 lei154 mii'202021: 72.634 lei'212022: 114.947 lei'222023: 83.927 lei'232024: 39.777 lei'242025: −7.928 lei−8 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RUTA GRUA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 127.803 lei în scădere față de 2024 −7.928 lei în scădere față de 2024 45.174 lei în creștere față de 2024 2.369 lei 101.401 lei 58.596 lei 1
2024 179.686 lei în scădere față de 2023 39.777 lei în scădere față de 2023 23.106 lei în creștere față de 2023 4.158 lei 91.028 lei 72.080 lei 1
2023 188.534 lei în scădere față de 2022 83.927 lei în scădere față de 2022 22.156 lei în scădere față de 2022 8.283 lei 98.352 lei 84.479 lei 1
2022 278.544 lei în scădere față de 2021 114.947 lei în creștere față de 2021 22.959 lei în scădere față de 2021 12.425 lei 125.691 lei 115.157 lei 1
2021 289.665 lei în creștere față de 2020 72.634 lei în scădere față de 2020 40.017 lei în creștere față de 2020 0 lei 112.861 lei 72.844 lei 1 în creștere față de 2020
2020 279.886 lei în creștere față de 2019 153.661 lei în creștere față de 2019 12.713 lei în creștere față de 2019 0 lei 227.846 lei 215.133 lei 0 în scădere față de 2019
2019 178.702 lei în creștere față de 2018 63.542 lei în creștere față de 2018 5.911 lei în creștere față de 2018 0 lei 67.372 lei 61.461 lei 1
2018 6.313 lei −2.281 lei 4.006 lei 0 lei 1.925 lei −2.081 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare