RUTENIO SPANIA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21366781, Nr. Reg. Com. J40/5399/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 15 martie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAICU VODA, NR.5, BL.C9, SC.3, ET.P, AP.65. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 2 iulie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RUTENIO SPANIA SRL
- CUI
- 21366781
- Stare
- Inactivă fiscal din 2 iulie 2026
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/5399/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 15 martie 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAICU VODA, NR.5, BL.C9, SC.3, ET.P, AP.65
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 0111
- Domeniu de activitate
- Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase
Situații financiare
În 2025, RUTENIO SPANIA SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 6.655.129 lei | 4.749.465 lei | 320.167 lei | −1.585.497 lei | — |
| 2024 | — | −6.000 lei în scădere față de 2023 | 6.655.129 lei în creștere față de 2023 | 4.749.465 lei | 320.167 lei | −1.585.497 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 6.649.129 lei | 4.749.465 lei | 320.167 lei | −1.579.497 lei | — |
| 2022 | — | −3.000 lei în scădere față de 2021 | 6.649.129 lei | 4.749.465 lei | 320.167 lei | −1.579.497 lei | — |
| 2021 | — | −2.910 lei în creștere față de 2020 | 6.649.129 lei în creștere față de 2020 | 4.749.465 lei | 323.167 lei | −1.576.497 lei | — |
| 2020 | 3.901 lei | −3.105 lei în creștere față de 2019 | 6.646.039 lei în creștere față de 2019 | 4.749.465 lei | 322.987 lei | −1.573.587 lei | — |
| 2019 | — | −15.982 lei în scădere față de 2018 | 6.639.512 lei în creștere față de 2018 | 4.749.465 lei | 319.565 lei | −1.570.482 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 6.631.112 lei | 4.749.465 lei | 327.147 lei | −1.554.500 lei | — |
| 2017 | — | −3.077 lei în scădere față de 2016 | 6.631.112 lei | 4.749.465 lei | 327.147 lei | −1.554.500 lei | — |
| 2016 | — | −1.140 lei | 6.631.112 lei | 4.749.465 lei | 330.223 lei | −1.551.424 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
