RUXAL SRL

RUXAL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 17772862, Nr. Reg. Com. J2005001153203. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2005. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. GEORGE TOPÂRCEANU, NR.4, BL.4, SC.B, ET.2, AP.12, cod poștal 331018. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUXAL SRL
CUI
17772862
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005001153203
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2005
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. GEORGE TOPÂRCEANU, NR.4, BL.4, SC.B, ET.2, AP.12
Cod poștal
331018
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2024, RUXAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 183.850 lei, un profit net de 64.392 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2016201720182022202320242016 · Cifra de afaceri: 49.385 lei2017 · Cifra de afaceri: 173.395 lei2018 · Cifra de afaceri: 195.751 lei2022 · Cifra de afaceri: 218.959 lei2023 · Cifra de afaceri: 139.933 lei2024 · Cifra de afaceri: 183.850 lei2016 · Profit net: 3.796 lei2017 · Profit net: 134.133 lei2018 · Profit net: 143.797 lei2022 · Profit net: 149.124 lei2023 · Profit net: −52.164 lei2024 · Profit net: 64.392 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 49.385 lei20162017: 173.395 lei20172018: 195.751 lei20182022: 218.959 lei219 mii20222023: 139.933 lei20232024: 183.850 lei184 mii2024
Profit net lei
2016: 3.796 lei20162017: 134.133 lei20172018: 143.797 lei20182022: 149.124 lei149 mii20222023: −52.164 lei−52 mii20232024: 64.392 lei64 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RUXAL SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 183.850 lei în creștere față de 2023 64.392 lei în creștere față de 2023 90.162 lei în scădere față de 2023 59.354 lei 43.128 lei 12.320 lei 1
2023 139.933 lei în scădere față de 2022 −52.164 lei în scădere față de 2022 195.148 lei în creștere față de 2022 76.434 lei 63.077 lei −50.637 lei 1
2022 218.959 lei în creștere față de 2018 149.124 lei în creștere față de 2018 134.594 lei în creștere față de 2018 0 lei 688.377 lei 558.783 lei 1 în scădere față de 2018
2018 195.751 lei în creștere față de 2017 143.797 lei în creștere față de 2017 113.120 lei în scădere față de 2017 — 69.102 lei −39.018 lei 2 în scădere față de 2017
2017 173.395 lei în creștere față de 2016 134.133 lei în creștere față de 2016 221.427 lei în scădere față de 2016 0 lei 33.612 lei −182.815 lei 5 în creștere față de 2016
2016 49.385 lei 3.796 lei 327.296 lei 143 lei 5.205 lei −316.948 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.