RUXX TOP CONF SRL

Radiată din 3 iunie 2021. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RUXX TOP CONF SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 38158530, Nr. Reg. Com. J03/2184/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 30 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT VALEA MARE-PODGORIA ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, STR. CAVALERULUI, NR.54, CAMERA 1, cod poștal 117721. Societatea este radiată din data de 3 iunie 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RUXX TOP CONF SRL
CUI
38158530
Stare
Radiată din 3 iunie 2021
Nr. Registrul Comerțului
J03/2184/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 august 2017
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT VALEA MARE-PODGORIA ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, STR. CAVALERULUI, NR.54, CAMERA 1
Cod poștal
117721
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2020, RUXX TOP CONF SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 6.161 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 135.453 lei2018 · Cifra de afaceri: 732.599 lei2019 · Cifra de afaceri: 633.184 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2017 · Profit net: −57.549 lei2018 · Profit net: −42.244 lei2019 · Profit net: −97.782 lei2020 · Profit net: −6.161 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 135.453 lei20172018: 732.599 lei733 mii20182019: 633.184 lei20192020: 0 lei02020
Profit net lei
2017: −57.549 lei20172018: −42.244 lei20182019: −97.782 lei−98 mii20192020: −6.161 lei−6 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru RUXX TOP CONF SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 0 lei în scădere față de 2019 −6.161 lei în creștere față de 2019 232.073 lei în scădere față de 2019 14.835 lei 10.063 lei −207.175 lei —
2019 633.184 lei în scădere față de 2018 −97.782 lei în scădere față de 2018 233.492 lei în creștere față de 2018 15.688 lei 16.789 lei −201.015 lei 21 în scădere față de 2018
2018 732.599 lei în creștere față de 2017 −42.244 lei în creștere față de 2017 152.126 lei în creștere față de 2017 21.773 lei 27.120 lei −103.233 lei 23 în creștere față de 2017
2017 135.453 lei −57.549 lei 66.821 lei 8.181 lei 1.291 lei −57.349 lei 22

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.