RV BĂRBAT MANAGEMENT S.R.L.

RV BĂRBAT MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40437897, Nr. Reg. Com. J08/181/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5229 - Alte activitati anexe transporturilor. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, ORŞ. VICTORIA, STR. STADIONULUI, BL.9, SC.A, AP.7, cod poștal 505700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RV BĂRBAT MANAGEMENT S.R.L.
CUI
40437897
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/181/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, ORŞ. VICTORIA, STR. STADIONULUI, BL.9, SC.A, AP.7
Cod poștal
505700
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5229
Domeniu de activitate
Alte activitati anexe transporturilor

Situații financiare

În 2025, RV BĂRBAT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 240.000 lei, o pierdere netă de 13.855 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 180.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 195.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 185.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 240.350 lei2023 · Cifra de afaceri: 269.739 lei2024 · Cifra de afaceri: 262.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 240.000 lei2019 · Profit net: 117.076 lei2020 · Profit net: 71.768 lei2021 · Profit net: 55.171 lei2022 · Profit net: 142.609 lei2023 · Profit net: 105.302 lei2024 · Profit net: 44.355 lei2025 · Profit net: −13.855 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 180.000 lei20192020: 195.000 lei20202021: 185.300 lei20212022: 240.350 lei20222023: 269.739 lei270 mii20232024: 262.000 lei20242025: 240.000 lei240 mii2025
Profit net lei
2019: 117.076 lei20192020: 71.768 lei20202021: 55.171 lei20212022: 142.609 lei143 mii20222023: 105.302 lei20232024: 44.355 lei20242025: −13.855 lei−14 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RV BĂRBAT MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 240.000 lei în scădere față de 2024 −13.855 lei în scădere față de 2024 22.107 lei în creștere față de 2024 0 lei 57.994 lei 35.887 lei 5 în creștere față de 2024
2024 262.000 lei în scădere față de 2023 44.355 lei în scădere față de 2023 16.617 lei în scădere față de 2023 0 lei 101.358 lei 84.741 lei 4 în creștere față de 2023
2023 269.739 lei în creștere față de 2022 105.302 lei în scădere față de 2022 31.214 lei în creștere față de 2022 0 lei 136.818 lei 105.604 lei 3
2022 240.350 lei în creștere față de 2021 142.609 lei în creștere față de 2021 15.873 lei în scădere față de 2021 — 158.784 lei 142.911 lei 3
2021 185.300 lei în scădere față de 2020 55.171 lei în scădere față de 2020 40.920 lei în scădere față de 2020 — 96.291 lei 55.371 lei 3
2020 195.000 lei în creștere față de 2019 71.768 lei în scădere față de 2019 43.592 lei în creștere față de 2019 — 115.560 lei 71.968 lei 3 în creștere față de 2019
2019 180.000 lei 117.076 lei 15.847 lei — 133.123 lei 117.276 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare