RYA & EDY SALON S.R.L.

RYA & EDY SALON S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 41113740, Nr. Reg. Com. J16/1475/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT DĂBULENI ORŞ. DĂBULENI, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.41, C2-CONSTRUCTIE ANEXA. INCAPEREA NR. 3 (FOST T44.P24.25.26.27.). Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RYA & EDY SALON S.R.L.
CUI
41113740
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/1475/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 mai 2019
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, SAT DĂBULENI ORŞ. DĂBULENI, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.41, C2-CONSTRUCTIE ANEXA. INCAPEREA NR. 3 (FOST T44.P24.25.26.27.)
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RYA & EDY SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.437 lei, un profit net de 91.745 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 18.576 lei2020 · Cifra de afaceri: 44.792 lei2021 · Cifra de afaceri: 50.321 lei2022 · Cifra de afaceri: 67.141 lei2023 · Cifra de afaceri: 79.397 lei2024 · Cifra de afaceri: 95.601 lei2025 · Cifra de afaceri: 89.437 lei2019 · Profit net: −2.799 lei2020 · Profit net: −30.843 lei2021 · Profit net: −42.877 lei2022 · Profit net: −402 lei2023 · Profit net: −15.905 lei2024 · Profit net: −7.068 lei2025 · Profit net: 91.745 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 18.576 lei20192020: 44.792 lei20202021: 50.321 lei20212022: 67.141 lei20222023: 79.397 lei20232024: 95.601 lei96 mii20242025: 89.437 lei89 mii2025
Profit net lei
2019: −2.799 lei20192020: −30.843 lei20202021: −42.877 lei−43 mii20212022: −402 lei20222023: −15.905 lei20232024: −7.068 lei20242025: 91.745 lei92 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RYA & EDY SALON S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 89.437 lei în scădere față de 2024 91.745 lei în creștere față de 2024 5.534 lei în scădere față de 2024 3.110 lei 83.637 lei −7.949 lei 2
2024 95.601 lei în creștere față de 2023 −7.068 lei în creștere față de 2023 46.652 lei în creștere față de 2023 9.693 lei 73.010 lei −99.694 lei 2
2023 79.397 lei în creștere față de 2022 −15.905 lei în scădere față de 2022 41.879 lei în creștere față de 2022 16.390 lei 75.304 lei −92.626 lei 2
2022 67.141 lei în creștere față de 2021 −402 lei în creștere față de 2021 34.166 lei în creștere față de 2021 23.086 lei 76.800 lei −76.721 lei 2
2021 50.321 lei în creștere față de 2020 −42.877 lei în scădere față de 2020 29.006 lei în creștere față de 2020 29.782 lei 72.042 lei −76.319 lei —
2020 44.792 lei în creștere față de 2019 −30.843 lei în scădere față de 2019 12.396 lei în creștere față de 2019 33.518 lei 100.458 lei −33.442 lei —
2019 18.576 lei −2.799 lei 9.692 lei 8.092 lei 115.267 lei −2.599 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare