RZ SPORT MANAGEMENT S.R.L.

RZ SPORT MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 21955183, Nr. Reg. Com. J38/587/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 19 iunie 2007. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, STR. REGELE FERDINAND, NR.50, cod poștal 245700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RZ SPORT MANAGEMENT S.R.L.
CUI
21955183
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/587/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iunie 2007
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, STR. REGELE FERDINAND, NR.50
Cod poștal
245700
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, RZ SPORT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 905.188 lei, un profit net de 284.756 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 306.520 lei2017 · Cifra de afaceri: 263.605 lei2018 · Cifra de afaceri: 703.998 lei2019 · Cifra de afaceri: 973.780 lei2020 · Cifra de afaceri: 464.062 lei2021 · Cifra de afaceri: 633.891 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.139.357 lei2023 · Cifra de afaceri: 961.244 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.716.764 lei2025 · Cifra de afaceri: 905.188 lei2016 · Profit net: 72.666 lei2017 · Profit net: 8.097 lei2018 · Profit net: 510.426 lei2019 · Profit net: 716.996 lei2020 · Profit net: 229.263 lei2021 · Profit net: 252.874 lei2022 · Profit net: 808.352 lei2023 · Profit net: 366.783 lei2024 · Profit net: 682.999 lei2025 · Profit net: 284.756 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 306.520 lei'162017: 263.605 lei'172018: 703.998 lei'182019: 973.780 lei'192020: 464.062 lei'202021: 633.891 lei'212022: 1.139.357 lei'222023: 961.244 lei'232024: 2.716.764 lei2,7 mil.'242025: 905.188 lei905 mii'25
Profit net lei
2016: 72.666 lei'162017: 8.097 lei'172018: 510.426 lei'182019: 716.996 lei'192020: 229.263 lei'202021: 252.874 lei'212022: 808.352 lei808 mii'222023: 366.783 lei'232024: 682.999 lei'242025: 284.756 lei285 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RZ SPORT MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 905.188 lei în scădere față de 2024 284.756 lei în scădere față de 2024 777.378 lei în scădere față de 2024 729.012 lei 1.762.543 lei 1.714.177 lei 2
2024 2.716.764 lei în creștere față de 2023 682.999 lei în creștere față de 2023 906.180 lei în creștere față de 2023 760.914 lei 2.010.578 lei 1.900.108 lei 2
2023 961.244 lei în scădere față de 2022 366.783 lei în scădere față de 2022 343.223 lei în scădere față de 2022 678.964 lei 825.475 lei 1.940.700 lei 2
2022 1.139.357 lei în creștere față de 2021 808.352 lei în creștere față de 2021 480.019 lei în creștere față de 2021 636.572 lei 633.087 lei 1.569.124 lei 2 în creștere față de 2021
2021 633.891 lei în creștere față de 2020 252.874 lei în creștere față de 2020 109.948 lei în scădere față de 2020 705.132 lei 357.485 lei 1.732.153 lei 1
2020 464.062 lei în scădere față de 2019 229.263 lei în scădere față de 2019 146.129 lei în scădere față de 2019 610.892 lei 490.296 lei 1.734.543 lei 1 în scădere față de 2019
2019 973.780 lei în creștere față de 2018 716.996 lei în creștere față de 2018 184.855 lei în creștere față de 2018 649.566 lei 580.423 lei 1.824.618 lei 2 în scădere față de 2018
2018 703.998 lei în creștere față de 2017 510.426 lei în creștere față de 2017 38.568 lei în scădere față de 2017 267.017 lei 383.320 lei 1.391.253 lei 4 în creștere față de 2017
2017 263.605 lei în scădere față de 2016 8.097 lei în scădere față de 2016 58.499 lei în creștere față de 2016 198.205 lei 244.295 lei 1.163.485 lei 3 în scădere față de 2016
2016 306.520 lei 72.666 lei 50.565 lei 202.370 lei 332.520 lei 1.263.809 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.