S-COLECT REC S.R.L.

S-COLECT REC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38513453, Nr. Reg. Com. J2017004459354. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 21 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. REPUBLICII, NR.20, ET.PARTER, AP.2/2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
S-COLECT REC S.R.L.
CUI
38513453
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017004459354
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 noiembrie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. REPUBLICII, NR.20, ET.PARTER, AP.2/2
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, S-COLECT REC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 537.450 lei, o pierdere netă de 869.441 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.20172018202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 23.925 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.344 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.250 lei2024 · Cifra de afaceri: 537.450 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: −129 lei2021 · Profit net: −41.234 lei2022 · Profit net: −12.460 lei2023 · Profit net: −41.660 lei2024 · Profit net: −869.441 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 23.925 lei20212022: 7.344 lei20222023: 3.250 lei20232024: 537.450 lei537 mii2024
Profit net lei
2017: 0 lei020172018: 0 lei20182020: −129 lei20202021: −41.234 lei20212022: −12.460 lei20222023: −41.660 lei20232024: −869.441 lei−869 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru S-COLECT REC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 537.450 lei în creștere față de 2023 −869.441 lei în scădere față de 2023 1.517.874 lei în creștere față de 2023 272.829 lei 280.321 lei −964.724 lei 7 în creștere față de 2023
2023 3.250 lei în scădere față de 2022 −41.660 lei în scădere față de 2022 312.546 lei în creștere față de 2022 — 217.263 lei −95.283 lei 1
2022 7.344 lei în scădere față de 2021 −12.460 lei în creștere față de 2021 74.134 lei în creștere față de 2021 — 20.511 lei −53.623 lei 1
2021 23.925 lei −41.234 lei în scădere față de 2020 46.838 lei în creștere față de 2020 — 5.675 lei −41.163 lei 1
2020 — −129 lei în scădere față de 2018 21.542 lei în creștere față de 2018 — 21.613 lei 71 lei —
2018 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —
2017 — 0 lei 0 lei — — 0 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare